Lista ocen Jeep Renegade SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW 2014-2018 (6)

~Simon_r
SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW
Wcześniej jeździłem Grand Vitarą, która się koszmarnie psuła ale sprawiła, że nie che już auta, którym nie da się wjechać w teren. Oglądałem więc różne SUVy roważając nawet coś takiego jak Daica Duster do czasu gdy przejechałem się Renegatem Trailhawk i nie chcę już nic innego. To jest auto niesamowite.. potrafi wszystko. W terenie jeździ jak prawdziwa terenówka, niczym nie ustępując mojej starej Vitarze, w mieście jest zwrotny, zwinny i...
~Jary
SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW
Przed kupnem porównywałem różne małe terenówki i padło na "Zaprzańca". Piękna karoseria, ślicznie dopracowane wnętrze. Czuć rękę włoskich stylistów. Silnik mocny i dynamiczny. Nie boję się wjeżdżać w trudny teren co trafia mi się kilka razy w roku. Przy spokojnej jeździe mało pali. Po 35 tys. średnie zużycie na niebieskim liczniku miałem 6,6 l/100 km. Teraz trochę szaleję i mam już 6,9 l/100 km.
4,1
~pla
SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW
Właściwie nie ma konkurencji w akceptowalnym przedziale cenowym: jedyne auto, które może być miejskim SUVem i jednocześnie dzielne w terenie. To naturalnie nie jest samochód do bardzo szybkiej jazdy ale autostradowych szybkości 150 - 160 też nie boi
~Simon
SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW
bardzo dopracowane auto z charakterem.. fajnie jeździ i jest prawdziwą terenówką.. znów nie mam problemu z wyjazdem na ryby :)
~woj747
SUV 2.0 MultiJet 170KM 125kW
wszystko pod ręką, czytelne wskazania, atrakcyjny wygląd (Ergonomia)
~Piotr
Jeep Renegade SUV