Lista ocen Kia Carens IV Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW 2013-2016 (25)

~Frog
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Uznałem, że muszę napisać tą opinię, bo właśnie zrobiłem tym autem trasę 2000 km, niby dużo, niby nie dużo, ale auto jest SUPER...
~Raf
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Trochę słaby jak na wagę auta, ale wkręcony na wysokie obroty wystarcza. (Silnik)
~TOM_BOY
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ograniczony kwotą 65 tys. szukałem najlepszego w tej cenie auta rodzinnego. Pomyślałem, kupię, przetrwam, kiedyś wezmę coś lepszego. Może jeszcze nie przejechałem zbyt wiele ale od początku auto tylko mnie zaskakuje pozytywnie. To naprawdę dobry sprzęt. Zwłaszcza kiedy nie spodziewałeś się cudów po niepozornej marce i przystępnej cenie.
4,1
~Adamtd74
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Miało być kombi, a wyszedł zupełnym przypadkiem Carens.... Ale OK tylo silnik mocniejszy by się przydał..
~marcinpr3
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ok, ciche, wygodne, dużo miejsca, nic nie skrzypi , nie piszczy, dla mnie w porządku
3,8
~ludek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ogólnie fajne auto, bardzo dobrze wykończone i funkcjonalne, ale nie pozbawione jednak wad. Silnik 1,6 GDI zdecydowanie za słaby do tego auta. Zbyt któtko zestopniowana skrzynia biegów, przy 100km/h 3000 obr./min. na 6. biegu, jedynka tylko do ruszenia.
~Monia
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód typowo dla rodziny dużo miejsca w każdym rzędzie nawet w wersji 7 osobowej(przy rozłożonych mniejszy bagażnik). Duży bagażnik, generalnie bezawaryjny, Bardzo dobrze się prowadzi. Spalanie w mieście 7,5 l benzyny. Wymiana akumulatora po 7 latach. wymiana amortyzatorów po 40tys w sumie nie duży koszt ok 300 zł, wymiana mikrostyka tylnej klapy po 8 latach, poza tym brak innych usterek, gdyby produkcja Carensa była do dziś wymieniłabym po...
~wojtek.szydlowski26@gmail.com
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Widziałby gały co brały :) Do mojej jazdy: w sam raz. Jak trzba przyspieszyć dynamicznie to trzeba rozkręcić silnik do 5 000 i jest OK. (Silnik)
~Wacek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Podczas szukania auta porównałem ten model z Grand C-Max i VW Turan jeśli chodzi o cene i wyposarzenie to wg. mnie nie ma konkurencji jeśli ktoś oczywiście nie patrzy na markę która dla mnie była ostatnim kryterium.
~Wacek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Świadomie wybrany 1,6 GDI (ograniczenia finansowe) 2.0 był by idealny.Trzeba się nauczyć wykorzystywać moment obrotowy i jest wystarczający. (Silnik)
Kia Carens IV Minivan