Lista ocen Kia Carens IV Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW 2013-2016 (20) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ludek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ogólnie fajne auto, bardzo dobrze wykończone i funkcjonalne, ale nie pozbawione jednak wad. Silnik 1,6 GDI zdecydowanie za słaby do tego auta. Zbyt któtko zestopniowana skrzynia biegów, przy 100km/h 3000 obr./min. na 6. biegu, jedynka tylko do ruszenia.
~Wacek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Podczas szukania auta porównałem ten model z Grand C-Max i VW Turan jeśli chodzi o cene i wyposarzenie to wg. mnie nie ma konkurencji jeśli ktoś oczywiście nie patrzy na markę która dla mnie była ostatnim kryterium.
~Chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Po roku dosyć dalekiego jeżdżenia (ponad 31 tys. km) autko sprawdziło się pod każdym względem. Po pierwszym obowiązkowym przeglądzie (30 tys km) nie wyłapano żadnych anomalii w działaniu
~Frog
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Uznałem, że muszę napisać tą opinię, bo właśnie zrobiłem tym autem trasę 2000 km, niby dużo, niby nie dużo, ale auto jest SUPER...
~chrabek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Dobre, rodzinne autko . Poroku dosyć intensywnej eksploatacji działa bez zarzutu. Początkowe obawy o układ jezdny nie sprawdziły się.
~Adamtd74
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Miało być kombi, a wyszedł zupełnym przypadkiem Carens.... Ale OK tylo silnik mocniejszy by się przydał..
~marcinpr3
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ok, ciche, wygodne, dużo miejsca, nic nie skrzypi , nie piszczy, dla mnie w porządku
~asmarcepan
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto rodzinne do miasta i w trasę. Spełnia swoje przeznaczenie bardzo dobrze.
~Raf
Fajny 7-osobowy VAN
~Wacek
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Ogólnie spełnia moje oczekiwania.
Kia Carens IV Minivan