Lista ocen Kia Carnival I (73) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
Zaskakująco dobry!!! tylko musi być sprawny i zadbany. Przed zakupem miałem okazje porównać diesla i benzynę. Właściciel diesla niestety "zaoszczędził" na niedrogich zresztą wymianach w zawieszeniu i auto bujało się jak chciało nie mówiąc o ABSie który po prostu szalał. W benzynie zawieszenie było jak nowe i szczerze mówiąc byłem w ciężkim szoku jak dobrze trzyma się drogi. Oczywiście pierwsze łuki i zakręty myślałem sobie no nie zaraz wypadnę...
~ouragan
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Zawieszenie ultrakomfortowe. Idealne do spokojnej jazdy dla dużej rodziny. Dobrej jakości amortyzatory sprawią nawet namiastkę czucia drogi co w takim czołgu jest wyczynem. Układ kierowniczy z dobrym wspomaganiem i ... 13 metrowym skrętem! wybijcie sobie z głowy parkingi podziemne w marketach chyba że macie doświadczenie w prowadzeniu TIR'ów. Z takim skrętem jazda w mieście to katorga. Ale to jeszcze małe miki bo całości i tak nie ma jak...
~waldek
Minivan 2.5 i V6 150KM 110kW
Super lecz po polskich drogach wszystko ulegnie finalnie uszkodzeniu lub przestanie dzialac jak nalezy.Chamulce wytrzymuja spokojnie 100 tys.eksploatacji(wykluczajac Warszawe).Zawieszenie jest tez bardzo trwale,ale nie dziala juz tak jak wczesniej(nie uzytkowalem auta do przewozu towarow)
~kgb100
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Jest miekki i bujający. Po przejściu z bmw 530d myslałem, że na pierwszym zakręcie będzie dachowanie. Nic takiego się nie stało, ale buja nieźle choc się trzyma. Zawieszenie nawet po remoncie jest hałasliwe. Za to komfort podczas długich podróży jest niesamowity.
~Jurek
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
Nie było z nim żadnych problemów , teraz pojawił się mały luz na przegubie i przy ruszaniu ze skręconą kierownicą czasem słychać lekki stuk. Prowadzi się normalnie, na zakrętach nie odbiega od tego typu samochodów
~ARECKI
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
Układ jezdny pasuje do takiego auta,to nie wyścigówka.Drogi trzyma się jak przyklejony,amortyzacja na nierównościach też pasuje. Promień skrętu mógłby być lepszy no ale w sumie to nie Maluch.
~boguslawkubica@op.pl
Minivan 2.9 CRDi 144KM 106kW
Auto ma być komfortowe; w zakresie dopuszczalnych prędkości na krajowych drogach - się płynie. Osobom lubiącym wsłuchiwać się w piszczące gumy preferencjach polecam choćby lamborghini.
~tnowi@wp.pl
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
samochód dobrze wybiera nasze dziury , dobrze zachowuje się na zakrętach , tylne amortyzatory wytrzymują 100 tys , przednie ciągle dobre , klocki ham przy ostrej jeździe to max 40 tys , tylne bębny 150 tys ,
~Rusty.fm (rrb@tlen.pl)
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
na rownych drogach po prostu latajacy dywan! na wiekszosci naszych drog bardzo przyzwoicie - jedyna wk***wiajaca mnie sprawa to niemozliwa do idealnego ustawienia zbieznosc, no ale rzekomo vany tak maja :((

Usterki Kia Carnival I

Kia Carnival I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Minivan 2.9 TD 126KM 93kW
po tym przebiegu na polskich... wiadomo to co w każdym innym samochodzie. Drążek kierowniczy łączniki, wahacz praway, standardowe wymiany . Możliwy luz na przekłądni kier.