Oceny Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2009-2012

Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2009-2012

3,6
~olstr
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
wyposażenie ok , klima manual trzeba regulować cały czas w gorące dni , silnik trochę głośny , jazda na tylnej kanapie twardo jak cholera , przy dużych prędkościach słabe wyciszenie , bardzo dobre głośniki za to :P
3,3
~Miecz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Przeciętne auto za przeciętne pieniądze. Jeśli ktoś spodziewa się cudów po koreańcach - to naprawdę się myli i powinien wydać 2 albo 3x więcej na inną markę. Jeśli szukasz wozidełka - na razie (po 1300km...) polecam; chociaż szału nie ma.
~blom88
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jestem bardzo zadowolony. Wszystko gra jak należy. Rewelacja. Polecam.
4,1
~kacper
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
słupki a czasem zasłaniają widoczność, zwłaszcza na przejściach (Widoczność)
3,6
~Sisiek
~pol
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Silnik pod względem dynamiki jest wystarczający, to przecież nie jest bolid. Calkowita porażka jeżeli chodzi o wygłuszenie wnętrza kabiny, przyjemnie jest tylko do 2400 obr/min czyli jakieś 75km/godz na 5-biegu. Od 90 - 110km/godz pełna rozpacz, silnik buczy niemiłosiernie, prawdziwe katorga dla tych co są w środku, wibracje podłogi, kierownicy i wszystkiego co się znajduje w środku. (Silnik)

Usterki Kia Ceed I

Kia Ceed I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Istvanek
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Silnik jest w miarę dynamiczny, chętnie jedzie nawet z niskich obrotów. Największą sprawnośc uzyskuje jednak w przedziale powyżej 4 tys.obr. /min. Przypuszczam, że gdyby przebieg momentu i moc były nieco wyższa (jakieś 10-15%) w niższym przedziale obrotów - silnik byłby idealny, a tak jest mocna \"4\". (Silnik)
~Jacek26
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Silnik trochę głośny na wysokich obrotach i większych prędkościach, ale ogólnie ok (Silnik)
~misterQ1
Hatchback 5d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
niestety jakość jest kiepska żeby nie powiedzieć że fatalna. z dachu zlazł mi lakier, a na klapie bagażnika wylazła rdza. w środku kilka elementów trzeszczy i brzęczy, a serwis \"nie ma czasu\" żeby to naprawić. poza tym miałem niewielki wyciek z silnika i wymieniono mi radio. ogólne wrażenie tandety - lakier strasznie się rysuje. fabryczne wycieeraczki porysowały mi szybę itp. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Adam z Krakowa
moze byc