Ocena kierowcy - Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting

Kris, 14 lat temu
Silnik 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
Rok produkcji 2010
Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jak dla mnie auto jest poprostu piękne zwłaszcza w szarym koloże, chrom na grilu i swiatła główne jak i przesiwmgielno to idealne połączenie klasy
Auto w niczym nie odbiega Toyocie Auris, od Golfa to moim zdaniem jest lepsze.
W poszukiwaniu auta sugerowałem się znalezieniem silnika z którym nie będę miał żadnego problemu również z zatankowaniem do pełna. Moja KIA Ceed 1,6 CRDI 90 km to idealny dla mnie wybór. Spala średnio 5,5 l ON nie ma koła dwumasowego oraz filtra cząstek stałych. Dlaczego to zaleta? - bo nie ma się co popsuć
poprostu super 6 bieg włączany tylko dla oszczędności i ciszy ale chyba warto bo spalanie jest naprawdę niskie, ciszej także jest.
Jestem przyzwyczajony do miękkich samochodów dlatego moja opinia jest bardzo subiektywna. Ceed jest twardym samochodem na trasie jest super natomiast w mieście gdy zaliczymy dziurę to słychać
do przodu idealnie w lusterkach bocznych jeszcze lepiej natomiast widoczność w lusterku środkowym jest troszkę ograniczona niewielką szybą tylną ale to chyba normalne w tym segmencie
bez zastrzeżeń wszystko na swoim miejscu
bardzo cicha na 1 i 2 biegu na 3 i wyżej już głośniej ale to normalne ja mam klimę manualną ale wszystko jest tak zestrojone że czuje jak bym miał automatyczną temperaturę reguluję pokrętłem "ciepłe zimne" a siła na 2 i jest naprawdę cicho i temperatura jaką chce
bez zastrzeżeń, dużo regulacji jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to tylko kierownica mogłaby być "bliżej silnika" po wyregulowaniu max w kierunku silnika dla mnie jeszcze ciut brakuje.
tu absolutnie bez zastrzeżeń
czego więcej chcieć przeciesz auto musi palić paliwo. mnie spalanie zadowala.
To jest bardzo duża zaleta auta że nie kosztuje wiele w swojej klasie
nie wiem na razie nie mogę się wypowiedzieć
nie wiem na razie nie mogę się wypowiedzieć