Lista ocen Kia Ceed I (11)

~luk
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Ja nie rozumiem skąd taka ocena tego auta. Chyba jego właściciele przed Ceed użytkowali Fiaty 125, 126, Polonezy i kombajny. Auto jest totalnie przeciętne. ani na plus ani na minus w większości aspektów. Do codziennej jazdy może być po prostu przewozem z punktu A do punktu B. Ogólnie w miarę trwałym, w miarę poukładanym, ale nic poza tym. Daleko do porządnego wykończenia, plastiki są jak flagowy standard korpo nacji - czyli nijakie, słabo...
~lukaszz
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Auto do miasta ale i na trasy, spokojnie można wybrać sie na wakacje 4 osobową rodziną, spory bagażnik (jak na auto tej klasy) w miarę wygodne siedzenia. bez awaryjne średnio 3 w roku chorwacja trasa do tego polska-austria-portugalia. Zero problemów tylko lac paliwo i jazda :)
~stach_79
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Plusem KIA Cee'd kombi po liftingu (moja z 2011 roku) jest niski koszt utrzymania, ladny wyglad, perfekcyjne na autostrady - male koszty spalania, duzy bagaznik i mozliwosc rozlozenia siedzen. Wysokie bezpieczenstwo (5/5 NCAP).
~Jacek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Ogólnie auto bardzo dobre, przyjemne dla oka i w miarę dobrze wyposażone. Spełnia swoją rolę na drodze bardziej w mieście. Mam je ponad 1,5 roku. Paliwożerne jak na tą pojemność. U mnie spalanie ze od początku eksploatacji jest na poziomie 9.7 l/100 km. Jak na tą pojemność spodziewałbym się mniejszego spalania. Na trasie powyżej 100 km/h dość głośno w środku. Brak 6 biegu (w trasie przydałby się). Jeżeli chodzi o naprawy to tylko sprawy...
~GB
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Naprawdę komfortowe auto dla rodziny (a nawet psa). Ekonomiczny silnik, który raczej nie powinien sprawiać problemów. Wygodne w środku, ładne na zewnątrz (przód po liftingu, relingi etc.) Duże wyposażenie za nieduże pieniądze. Jeśli ktoś stawia na rozsądek i stateczność to auto powinno być idealne. Nie jest drogie w utrzymaniu. Wszystkie części dostępne i niedrogie.
~Robert
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Super auto. Ma dobre wyposażenie, dobrze się prowadzi i jest niezawodne. Mały minus to zbyt mało mocy w tym silniku.
~C.W.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
mam niewielki przebieg tym autem , ale oby tak dalej
~L.CH.
pro_cee´d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Rewelacja, bez żadnych zakłóceń. VW może się uczyć. (Skrzynia biegów)
3,4
~Nowak
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Tani w naprawie nie wygodny na dłuższe trasy lecz powyżej 200tys zaczynają się awarię
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
2,9
~Robert
Hatchback 5d Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Sinik za słaby i głośny przy dużych prędkościach (po autostradzie) (Silnik)