Lista ocen Kia Ceed I (339) - Widoczność

Na liście zabraknie 277 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaciekP
Hatchback 1.6 122KM 90kW
Bardzo dobra widoczność, zarówno przez przodnią szybę, przez boczne szyby oraz przez tylną szybę. Zadne słupki nie przeszkadzają.
~lajkonik
SW 1.6 122KM 90kW
Kto miał wcześniej sedana to powinien się w tym modelu \"kijanki\" pilnować. Środkowe lusterko dobrze służy jedynie do cofania :)
Hatchback 1.6 122KM 90kW
w pro_ceed dość mała tylna szyba - bardzo szybko się do niej przyzwyczaiłem, bardzo duże lusterka boczne - doskonale się sprawdzają
~Rufus
SW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Lusterka boczne... po stokroć lusterka...rozważałem zakup różnych aut ( Focus, Oktavia, Golf V ) ale Ceed jest liderem.
~deny1974@o2.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi WGT 90KM 66kW
lusterko wewnętrzne katastrofa boczne naprawiają to co zawaliło wewnętrzne czujki cofania bezspornie potrzebne
~e2rdo
Hatchback 1.4 109KM 80kW
Widoczność jest niezła, duże lusterka wsteczne bardzo ułatwiają manewrowanie, szyby duże ale słupki trochę grube.
~zawadr@o2.pl
SW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widoczność dość dobra ale tylne słupki skutecznie zasłaniają i dla przyszłych posiadaczy polecam czujniki parkowania
~O. Wicka
Hatchback 1.6 122KM 90kW
przy 170-180 nie wiadomo jaki jest kontakt z asfaltem, dziwne uczucie, lae takich okazji do testowania nie ma za dużo
~slaw
Hatchback 1.4 109KM 80kW
naprawde duze lustra boczne ,plus asferyczne , slupki nie przeszkadzaja pod warunkiem dobrego dopasowania do siedliska.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I
6,1
7,8
~standardowy użytkownik
Hatchback 1.6 122KM 90kW
widocznośc przez tylną szybe skromna, czas było sie zacząc korzystac z lusterek które w swojej roli spisuja się znakomicie