Oceny Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012

Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Ceed I pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012

~dkx92
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Autko sćiągnięte do Polski z Włoch od pierwszego właściciela. Zakupione przeze mnie w maju 2016 z przebiegiem 102300km (na dzień dzisiejszy: 11.07.2016, ma 105500km). Autko mega zadbane, czyściutkie, pachnące, jak nówka salonówka. Nie chciałem na swoje pierwsze auto kupować Gulfa, Audicy, czy Beemwicy jak to każdy robi. Tylko wolałem uzbierać więcej kaski, kupić coś ładniejszego, z młodszym rocznikiem, niż 20 letniego rzęcha by do niego...
~Mieszko
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Olbrzymi pozytyw. Jak oglądałem poprzednie modele (Shuma itp) to jakość wykończenia i materiałów odstraszała mnie. Była taka jak w obecnych Daciach. Ta generacja Kia jest naprawdę dobrze skonstruowana i wykonana. Ja szukałem samochodu prostego w obsłudze i taniego w eksploatacji. Koniecznie benzyny żeby mi filtry FAP się nie zapychały a wtryski nie siadały. I żeby samochód nie odmówił jazdy bo ma za mało płynu do spryskiwaczy (mercedes) bądź...
~Maikler
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Całokształt samochodu oceniam jako "doskonały". Cieszę się, że wybrałem ten samochód jako mój pierwszy. Wszelkie szczegóły opisałem szeroko w poszczególnych kategoriach. Mam nadzieję tym samym, że pomogę w pewien sposób pomóc w decyzji o zakupie (bądź też nie) tego modelu.
~Taavetti
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo solidny wóz. Jeździłem nim przez 4 lata i nigdy nie zawiódł, dzielnie i bezawaryjnie służy następnemu właścicielowi (wiem, że ma już przejechane ponad 100.000 km przebiegu).
~grzegorz
pro_cee´d Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jestem drugim właścicielem, kupiłem go jako pięcioletni samochód, jeżdżę nią od 3 miesięcy i jestem w pełni zadowolony.
~grzegorz

Usterki Kia Ceed I