Ocena kierowcy - Kia Ceed I SW Facelifting

fan BMW, 11 lat temu
Silnik 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Rok produkcji 2010
Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
KIA CEED auto produkowane na Słowacji, Koreańczycy przeskoczyli kilka epok tym modelem. to moje zdanie, zdanie człowieka który do tej pory polował na BMW, Audi, czasem jakaś Japonia. A tu masz, urodziło się dziecko trzeba kupić kombi. Tanie, niezawodne, i najlepiej jeszcze żeby to jakoś wyglądało. Za 60tyś nowy diesel? No i patrz mam. Polecam każdemu rozsądnemu człowiekowi. więcej plusów niż minusów. Szczerze!!!!!!!!!
silnik pracuje dobrze przyspieszenie odpowiednie nie męczy na trasie,bez zarzutu. brak jakichkolwiek usterek. powiem szczerze że śmieszą mnie osoby piszące swoim aucie którym zrobili tysiąc kilometrów opinie i dają porady jakie to złe auto.
biegi wchodzą płynnie, bez niespodzianek
uważam że pokonanie trasy 600 kilometrów prawie bez przerwy i brak objawów mocnego zmęczenia u kierowcy mówi za siebie, zaznaczę, że jeździłem wieloma markami aut za większą kasę i ceed wypada dobrze.
trochę przedni słupek od kierowcy zasłania widoczność ale to kłopot większości nowych aut.
wszystko na miejscu.
dobrze, nie ma co się czepiać.
trzy osoby dorosłe plus bagaż, lub dwie dorosłe i dziecko w foteliku, w takich konfiguracjach podróżuję ceedem i jest pod dostatkiem przestrzeni, dla malkontentów dodam, że nie jest to A6, Superb itd.
miasto 5,7l trasa 4.8/5.5 zimą spalanie wzrasta czasem nawet 6.5l potrafi spalić. przeglądy to ok.800-900zł, co 30tyś km.
auto kupiłem jako demo od dealera miał 5tyś km przebiegu i 4m-ce wersja prawie najbogatsza zapłaciłem 61tyś zł. przejechałem 67tyś km i zapłaciłem za dwa przeglądy 1600zł. nie liczę paliwa oczywista. perfekto!!!!!!
brak awarii. przebieg 67tyś km
brak awarii. przebieg 67tyś km