Ocena kierowcy - Kia Ceed I SW

marecki75@wp.pl, 15 lat temu
Silnik 1.6 CRDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2008
Kia Ceed I SW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Inne : wcześniej miałem omegę A. Dość dużą i wygodną kanapę;-) W ceed\'zie czuję się równie przestronnie. Nie mam wrażenia, że coś mnie ogranicza jak np w Hondzie Accord. Niby duża, a ciasna w środku jak 126p.
Oceniając ogólnie to bardzo fajne auto, dobrze wyposażone za stosunkowo rozsądne pieniądze. Ocena dobry jest tu troszkę za niska natomiast do doskaonałości trochę brakuje. Ja oceniłbym je na b.dobre. czyli pomiędzy przedstawioną tu skalą ocen.
trochę mu brakuje dynamiki z drugiej strony troche w tym mojej winy mogłem wybrac mocniejszy silnik
czasmi jest mały naprawdę mały problem z biegiem wstecznym i pierwszym. Jeżlei chodzi o wsteczny to zauważyłem, że występuje on tylko wtedy gdy staram się go szybko i \"niechlujnie\" zapiąć. Mała poprawka i jest OK. Pdobnie z jedynką chociaż tu problem występuje naprawde sporadycznie.
prowadzi się jak gokart. To prawda może jest troche twarde zawieszenie, ale dzieki temu ciasne łuki mozna naprawdę sprawnie pokonywać
Niektórzy piszą, ze widoczność do tyłu jest kiepska może to i prawda, ale olbrzymie lusterka (prawie jak w autobusie)+czujniki cofania załatwiają temat. Parkowanie na lusterka+czujnik tyłem jest prostsze niż przodem.
wszytko jest tam gdzie się tego potencjalny kierowca spodziewa. Nie trzeba niczego szukać.
Zwłaszcza odparowywanie przedniej szyby działa błyskawicznie.
To nie wątpliwie jej największy atut. Miejsca jest naprawdę dość dla każdego. Nawet w bagażniku;-)
hmm... jak w kombi kto ma lub miał to wie, kto nie miał, a będzie miał musi się przyzwyczaić;-)
co do cen pzregladów i napraw się nie wypowiem bo jeszcze za świeże auto. Co do spalania oczekiwałem troszkę więcej tzn., że będzie troche mniej spalał, ale porównując z moim poprzednikiem (omega A 10-13 l/100 Pb) to jestem baardzo zadowolony;-)
cena jest atrakcyjna za takie pieniądze nie kupi się auta tak obszrnego z takim wyposażeniem. owszem może i można kupić za podobny pieniążek np golfa, ale w wersji \"golas\" lub z takim wypsażeniem jakie narzucają ustawy jako niezbędne minimum. Daję ocenę \"dobrze\" dlatego, że wiem że na innych rynkach cena jest podobna jak nie niższa, a wypsażenie jeszcze lepsze.
brak drobiazgów
tym bardziej poważnych