Oceny Kia Ceed III Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Ceed III Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021

~kafar
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
bardzo dobre auto, nie ma sensu kupować auta ze względu na znaczek na masce, KIA daje dużo za mniejsze pieniądze, poprzednio jeździłem focusem 1,5 Pb 150 KM i Kia jest moim zdaniem lepsza !!!. jeszcze wcześniej jeździłem Kia Proceed i byłem bardzo zadowolony, Mam wersję L z automatem i jesteśmy z żoną zakochani w tym aucie, Jedyna wada to słabe wyciszenie przy prędkości powyżej 120 km/h.
~kafar
~Ehooo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Dobrze wykonany samochód. Ma swoje małe wady ale mi wydaje, się, że jednak więcej zalet. Największą zaletą jest dobra wycena w stosunku do oferowanego wyposażenia, w biedniejszych wersjach mamy wszystko co potrzebne do jazdy z punktu A do B i czasami jak to mówią na wakacje.
~jo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
JEST OK. AUTO DOBRE. WSIADAĆ, JECHAĆ. MAŁO PALI, DOBRY KOMFORT JAZDY. WIDOCZNOŚC ,OK. POLECAM SILNIK 1,5 T GDI. CICHO I KOMFORTOWO NA OLEJU MOTUL 0W-20. MAŁE SPALENIE.
3,7
~Klaudiusz
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Nie polecam. Kia idzie na taniznę, która wychodzi w niedopracowaniu szczegółów jak system nawigacji i pozostała elektronika. Echo podczas rozmów z wykorzystaniem apple car
~Fan Kia

Usterki Kia Ceed III