Oceny Kia Ceed III Hatchback

Najnowsze oceny Kia Ceed III Hatchback

3,1
~AdamWalter
Kia Ceed III
Szczery Jerry. Zastanowcie sie i obowiazkowo zrobcie nim tak ze 200km zanim go kupicie, bo z zewnatrz wyglada fajnie, ale w srodku czuc...taniocha. Najwieksza bolaczka to slabe fotele przednie, oraz praktycznie brak sensownej regulacji fotela pasazera (wysokosci nawet nie da sie ustawic). OWszem, to wersja M za "tylko 100tys", wiec mozecie poszalec i kupic bardziej wypasiona wersje L czy nawet GT, ale to juz wydate rzedu 130-140tys. JEdnak...
~Kondzio
Kia Ceed III
Najbogatsza wersja z tym silnikiem (wersja L z pakietembussines line ), instalacja LPG założona w salonie. Przez niecały rok przejechałem ponad 10 tyś km. Nic się nie zepsuło, z LPG pracuje idealnie, małe spalanie - od min 8 l do maks 9,5. Minusy to silnik (poprzednio miałem i mam samochody z większymi i mocniejszymi silnikami z turbinami), w tym mam wrażenie że rowerem szybciej bym się rozpędził spod świateł... może to kwestia...
~Krzysztof
Kia Ceed III
Zanim go kupiłem odwiedziłem wszystkie salony samochodowe, wybór padł na Fousa albo Ceeda. Chodziłem między jednym a drugim salonem i porównywałem. Odbyłem jazdy próbne. Ostatecznie wybrałem Kię ze względu na miejsce za kierownicą mam 2m wzrostu, siedzisko w Fordzie jest krótsze.
2,1
~klient
Kia Ceed III
Awaria silnika po przejechaniu 300 km, po jednym dniu użytkowania , więc cóż tu oceniać. Na tą chwilę auto stoi 3 tydzień w serwisie i nie wiadomo ile jeszcze postoi. Ogólnie omijać szerokim łukiem, ewentualnie zwiększyć promień 2 x i ominąć kołem.
~gorofil
Kia Ceed III
W zasadzie ten samochód jest jak na swoją klasę rewelacyjny. Stosunek ceny do wyposażenia jest chyba trudny do pobicia. Jak dotąd nie znalazłem w nim prawie żadnych minusów. Oby tylko był równie niezawodny jak jego poprzednik z I generacji, którym jeździłem 12 lat.
~krzysiekk92
Kia Ceed III
Samochód godny polecenia. Co prawda to moje pierwsze całkiem nowe auto, ale miałem okazję jeździć kilkoma innymi modelami konkurencji i KIA przypasowała mi najbardziej. W ciągu 2 tygodni urlopu zrobiliśmy w różnych warunkach prawie 4000 km dlatego ocena będzie rzetelna. Test zdany pozytywnie.
~Dżyszla
Kia Ceed III
Gdy tylko pierwszy raz w czerwcu wsiadłem do tego samochodu, od razu się zakochałem. Wcześniej jeździłem I gen i30, potem testowałem absolutnie wszystkie generacje i zawsze coś doskwierało. Kia wypadła bez zarzutów, choć to tak podobne konstrukcje.
~Kamil
Kia Ceed III
Jest to moje pierwsze nowe auto, więc nie mam porównania do innych. Z rzeczy które bardzo przypadły mi do gustu to układ jezdny, oświetlenie, jakość wykonania wnętrza i system multimedialny. Najwięcej zastrzeżeń mam do skrzyni biegów. Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony.
~gto73
Kia Ceed III
Kupiłem auto z przeznaczenie do jazdy po mieście (15 tys. km/rok miasto, trasa 3-4 tys./rok.). Moja ocena na początek eksploatacji jest bardzo pozytywna. Auto jest ciche prowadzi się pewnie. Dokładniejsza ocena po przejechaniu większej ilości kilometrów. Aktualnie jeżdżę autem 3 tydzień. Zrobiłem przez ten czas 1500km.
~Miszka
Kia Ceed III
Jak na razie same dobre wrażenia po za paroma pierdołami. Polecam!!! (Przy przebiegu 31000)
Kia Ceed III Hatchback