Oceny Kia Ceed III Hatchback

Oceny Kia Ceed III Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Ceed III Hatchback

~Kondzio
Kia Ceed III
Najbogatsza wersja z tym silnikiem (wersja L z pakietembussines line ), instalacja LPG założona w salonie. Przez niecały rok przejechałem ponad 10 tyś km. Nic się nie zepsuło, z LPG pracuje idealnie, małe spalanie - od min 8 l do maks 9,5. Minusy to silnik (poprzednio miałem i mam samochody z większymi i mocniejszymi silnikami z turbinami), w tym mam wrażenie że rowerem szybciej bym się rozpędził spod świateł... może to kwestia...
~krzysiekk92
Kia Ceed III
Samochód godny polecenia. Co prawda to moje pierwsze całkiem nowe auto, ale miałem okazję jeździć kilkoma innymi modelami konkurencji i KIA przypasowała mi najbardziej. W ciągu 2 tygodni urlopu zrobiliśmy w różnych warunkach prawie 4000 km dlatego ocena będzie rzetelna. Test zdany pozytywnie.
~Dżyszla
Kia Ceed III
Gdy tylko pierwszy raz w czerwcu wsiadłem do tego samochodu, od razu się zakochałem. Wcześniej jeździłem I gen i30, potem testowałem absolutnie wszystkie generacje i zawsze coś doskwierało. Kia wypadła bez zarzutów, choć to tak podobne konstrukcje.
~Kamil
Kia Ceed III
Jest to moje pierwsze nowe auto, więc nie mam porównania do innych. Z rzeczy które bardzo przypadły mi do gustu to układ jezdny, oświetlenie, jakość wykonania wnętrza i system multimedialny. Najwięcej zastrzeżeń mam do skrzyni biegów. Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony.
~gto73
Kia Ceed III
Kupiłem auto z przeznaczenie do jazdy po mieście (15 tys. km/rok miasto, trasa 3-4 tys./rok.). Moja ocena na początek eksploatacji jest bardzo pozytywna. Auto jest ciche prowadzi się pewnie. Dokładniejsza ocena po przejechaniu większej ilości kilometrów. Aktualnie jeżdżę autem 3 tydzień. Zrobiłem przez ten czas 1500km.
~JAREK
Kia Ceed III
Polecam, jakość wykonania, zawieszenie i cisza w kabinie
Kia Ceed III
Auto kupione z przebiegiem 19.000 po wypożyczalni. Recenzja po pierwszych 2000 km. Bardzo dobre wykonanie, przestronne wnętrze. Spalanie zadowalające jak na ten silnik.
~Karol 3m-ce
Kia Ceed III
Wsteczny wchodzi bardzo slabo. Pozostale calkiem calkiem, ale tez sie zdarza, ze nie chce wejsc. (Skrzynia biegów)
~Jonasz
~SebastianK86
Hatchback 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Kia Ceed III
100 konny silnik to za mało, Pali mi ponad 9 litrów a co gorsza nie ma "kopyta" , następny raz wziąłbym mocniejszy silnik. (Silnik)
Kia Ceed III Hatchback