Lista ocen Kia Ceed III Kombi (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kolejna rzecz, której się bałem przesiadając się z SUVa do tego z płaską podłogą z tyłu. Powiem tak, jest lepiej niż dobrze. Za kierownicą siedzi mi się bardzo wygodnie. Dużo miejsca na nogi na szerokość, jeździłem też w międzyczasie nowym Tucsonem i tam prawa noga drętwiała opierając się o masywna konsole środkową. Tutaj tego nie ma, można wygodnie się "rozkraczyć". Na lewą nogę też jest dużo miejsca. Oba podłokietniki na prawą i lewą rękę w...
~Michał
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
W tym miejscu zdania również nie zmieniam. Na święta wybrałem się w góry z całą rodziną = 5 osób plus pies. Co prawda boks na dachu się przydał (bo oprócz bagażu zabieraliśmy cały prowiant, choinkę, prezenty etc.) , ale jeśli chodzi o przestrzeń w środku, to przejechaliśmy 430km bez zatrzymywania się. 3 osoby z tyłu średniego wzrostu nie narzekały, ani na miejsce na nogi, ani na szerokość. Mnie jako kierowcy również jest bardzo wygodnie i z...
~Wojtek
Kombi 1.4 DOHC 100KM 74kW
Przestrzeni jest pod dostatkiem. Przy komplecie pasażerów (w zasadzie 4 dorosłych osobach) i pełnym bagażniku, nikt nigdy nie narzekał na brak miejsca Na tylnej kanapie więcej miejsca ma chyba tylko Skoda Superb ;) Z tyłu nawet pasażerowie 1,9 m nie narzekali na brak miejsca na nogi.
~aBe
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jak na kompakt jest świetnie. Przesiadłem się z Mondeo mk4 który jest ogromny. Nie czuje obecnie niedostatku . A wręcz przeciwnie , nareszcie wszędzie sięgam .
~Marek
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
W sam raz, a jak prowadzi moja żona, to z tyłu za nią robi się przestrzeń jak w Maybachu xD
~Wieloletni użytkownik Kia ceed
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Z przodu bardzo dobrze, duży zakres regulacji foteli. Z tyłu miejsca na nogi tak średnio.
~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Mogłoby być więcej miejsca z tyłu. Jak dla mnie auto jest raczej 4 osobowe, niż pięcioosobowe.
~Bolo
Kombi 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Przod ok, tyl raczej na 2osoby. Troche malo miejsca na nogi. Kufer jest wielki.
~Sebastian
Kombi 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest ok tylko z tym bagażnik iem oszukali bo Megane ma sporo więcej pojemności.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Albert Stępień
Kombi 1.6 CRDi 136KM 100kW
Dużo miejsca. Może nieco za wysoki schowek na pomiędzy przednimi fotelami.
Kia Ceed III Kombi