Ocena kierowcy - Kia Ceed III Kombi

qba, 2 lata temu
Silnik 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2019
Kia Ceed III Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Inne : wykończenie wnetrza, bardzo wygodne fotele
auto w stosunku cena/jakosc/wyposazenie trafia w czołówkę rynku. to juz moja 3 kia.. najpierw 6 lat potem 4 teraz od niedawna.. generalnie co by nie mowic o tej gwarancji. do tej pory wszystko co trzeba było robic ASO ogarniało. nie wiem jak w innych markach ale przeglad stosunkowo niedrogi.. a swiety spokoj bezcenny.
4-5 fajna elastyczna, 6bieg moglby nieco bardziej zbijac obroty, ale nie mozna miec wszystkiego.
zawieszenie z tylu choc glosne to swietnie sobie radzi w trasie, w miescie, na nierownosciach.. u mnie kola 17", trakcja na fajnym poziomie. Auto prowadzi sie bardzo pewnie, czy to po prostej czy w zakretach, mala zgrabna kierownica i asystent pasa zbierają wszystko w przyjemną do prowadzenia calosc.
z wygladu super, lakier slaby jak to wszystkie nowe lakiery (dobry twardy wosk zabezpiecza przed drobnymi ryskami z krzak ow itd).
klimatyzacja sprawnie dziala, przedemną pierwsza zima,ale nie sadze że bedzie gorzej niz w porpzednich modelach (zwlaszcza ze tu mam OGRZEWANĄ przednią syzb e).
z tylu szum.. wyciszenie sredniej jakosci, warto samodzielnie bagaznik nadkola czyms wykleic jesli ktos jest wrazliwy na takie drobne halasy.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-GDi 140KM 103kW [l/100km]

7,2