Lista ocen Kia Ceed III (84) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaro
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
roczek z nami świetnie się spisuje,wygodna i przestroina jak na swoje gabaryty, bardzo dobra widoczność i zwrotność. generalnie autko po 15 tys i ciągle czuć nowością. Nieprzepchana bzdurami a dobrze dopracowana i praktyczna .
~Daniel
Kombi 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Samochód użytkuję jako służbowy, zacząłem nim jeździć jak miał 45 tys km, aktualnie ma 110 tys km, więc sporo mogę już ocenić. Generalnie dobry samochód, nie bez wad ale ocena ogólna bardzo pozytywna.
~Krzysztof
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wybór padł na Ceeda. Konkurenci Golf, Octavia, focus. Mimo to w Kia poczułem to coś. Rewelacja auto, oczywiście w najbogatsze wersji. Bardzo wszechstronne i ten bagażnik.. 625l to sporo.
~Paweł
Hatchback 1.6 CRDi MHEV 136KM 100kW
Gdyby nie problemy z silnikiem(dolewanie ropy do oleju nie rozwiązane przez 1,5 roku ) oraz akcja serwisowa na pasek i napinacz ogólnie samochód poprawny pod wieloma względami.
~Adam
Hatchback 1.6 CRDi SCR 115KM 85kW
Spalanie dużo większe niż producent podaje, wyciszenie takie sobie, dosyć dobrze się prowadzi. W skrócie - w tej klasie cenowej jest dobrą konkurencją dla i30, focusa i rapida
~jo
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
JEST OK. AUTO DOBRE. WSIADAĆ, JECHAĆ. MAŁO PALI, DOBRY KOMFORT JAZDY. WIDOCZNOŚC ,OK. POLECAM SILNIK 1,5 T GDI. CICHO I KOMFORTOWO NA OLEJU MOTUL 0W-20. MAŁE SPALENIE.
~Klaudiusz
Hatchback 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Nie polecam. Kia idzie na taniznę, która wychodzi w niedopracowaniu szczegółów jak system nawigacji i pozostała elektronika. Echo podczas rozmów z wykorzystaniem apple car
~Silesia+
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Wahałem się pomiędzy CEED III a FOCUSEM. Po miesiącu jazdy jestem zadowolony z wyboru, uważam że to dobry samochód i wart swojej ceny. Wyposażenie L, skrzynia ręczna.
~wojciech_wiśniewski
Kombi 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Po przesiadce z Peugeot Parter (2003 r.) wszystko było by lepsze, ale auto jest po niemalże roku użytkowania dalej świetne :) Aż się chce rano wstawać do pracy, żeby móc podjechać.

Usterki Kia Ceed III

Kia Ceed III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto kupione z przebiegiem 19.000 po wypożyczalni. Recenzja po pierwszych 2000 km. Bardzo dobre wykonanie, przestronne wnętrze. Spalanie zadowalające jak na ten silnik.