Lista ocen Kia Cerato (107)

~Timi
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Bardzo fajny sedan. Linia nadwozia jest ładne, elegancka ale i agresywna. Przednie lampy super komponują się w linię nadkola i przedniego grilla. Tył pojazdu fajnie wyprofilowany. Ogólny wygląd super.
~Lukasz
Sedan 2.0 i 16V 143KM 105kW
Oceniam pozytywnie, długo szukałem, ale udało się znaleźć bardzo dobrze wyposażony i zadbany egzemplarz. Cena do jakości posiada mega dobry współczynnik. Podczas kupowania rozglądałem się za jedynym słusznym koncernem VAG i za podobny rocznik i wyposażenie trzeba było dopłacić około 30-40%.
~markis
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Witam to moja druga cerato pierw miałem benzynę 1,6 z 2005r opinię też dodałem , obecną cerato 2006r sedan jeżdżę prawie dwa lata , oczywiście sam sobie ją sprowadziłem przy przebiegu 100000km , sedan napewno bardziej pakowny , i trochę bardziej dostojnie wygląda , oczywiście jak wcześniej wersja ex , klimatronik , 10 poduszek , kontrola trakcji , podgrzewane lusterka itp. Na początku oczywiście rozrząd , oleje i tak naprawdę silnik nic...
~siggis@interia.eu
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
auto bez zastrzeżeń, jedyne zastrzeżenia to SERWISY kompletny brak wiedzy serwisantów na temat aut które obsługują, niedoszkoleni, jak miałem stłuczkę i uszkodziłem przód to na części czekałem prawie 2 miesiące!!! TO JEST TRAGEDIA w fordzie idzie sie do hurtowni i bierze z półki, mam nadzieje że w przypadku aut robionych na Słowacji czeka sie krócej na części...
~lechutek
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód za śmieszne pieniadze. Silnik genialny!
~Notoco
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Bez cudów i wodotrysków - autko do codziennej eksploatacji.
~Mark
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Auto posiadam od dwóch lat , ale sam sobie je sprowadziłem zrobiłem około 30tyś.km. nigdy mnie nie zawiodło , poza normalnymi wymianami rozrząd , olej , paski, klocki , żadnych innych napraw nawet zawieszenie czym jestem mocno zdziwiony , teraz sprowadziłem sobie diesla i zobaczymy czy też będzie taki dobry .
~Kuba
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
miałem do wyboru konkurenta astrę III lub Golfa V i zdecydowała cena zaoszczędziłem prawie 30.000złotych jeśli nawet utrata wartości jest większa to i tak z wyboru jestem bardzo zadowolony przecież te samochody prawie niczym się nie różnią - ha ha marką ale co z tego Koncern Hyundai i KIA naprawdę zrobił ogromny krok w przód
~Tricky
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Moim zdaniem rewelacja kopa ma niezleo (wczesniej jezdzilem astra 2 1.7 dti 90KM) a ten jest znacznie lepszy (Silnik)
Dziennik kosztów dla Kia Cerato
8,3
~tulipanek
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
porównując stosunek ceny do wyposażenia to naprawdę dobra oferta , wykończenie wnętrza i nie tylko : solidne. Sylwetka nie odbiega od samochodów "dobrych marek."Jazda naprawdę - super . Silnik elastyczny , dobre przyśpieszenie i ważne : nie jest" paliwożerny". W kabinie nie słychać żadnych zgrzytów ani skrzypienia ze strony tapicerki.Jest cicho i spokojnie .Bardzo miłe ,jasne wnętrze!!!!!.