Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Kia Cerato

~krab
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Kia Cerato I
Solidny samochód, tani w eksploatacji,przestronny i wygodny.
~Aqua
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Kia Cerato I
KIA Cerato, to dobry wóz, w tej chwili już tylko na rynku wtórnym. Odpowiedni dla kogoś kto szuka pojazdu bez fajerwerków, ale dobrze wykonanego, o znikomej awaryjności, dość oszczędnego, wygodnego dla 3-4 osób (zwłaszcza 2 dorosłych plus dzieciaki).
~Jan G.
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Kia Cerato I
Polecam ten samochód dla każdego kto jest już znudzony niemieckimi samochodami i nudnymi japońcami. Ten samochód to kompromis między udanym golfem 5, a niezawodną toyotą corollą. Jest tu dużo więcej przyjemności z jazdy niż w golfie, a pod względem usterkowości może nawet bije toyotę! Cerato jest samochodem mało popularnym na naszym rynku, ale sympatyków nie brakuję (jeszcze nie słyszałem od żadnego użytkownika tego samochodu złej opinii)....
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Kia Cerato I
Ogólnie bardzo przyjemne autko. Jako drobny mankament można uznać nieco za mały (jak dla mnie) bagażnik. Podawane w opisie 500 litrów pojemności bagażnika jest grubo przesadzone.
~Bartek88
Hatchback 2.0 i 16V 143KM 105kW
Kia Cerato I
Linia nadwozia typowo europejska, zgrabna, agresywna z "lekko" sportowym przodem - lampy, grill i maska o świetnym kształcie doskonale dobrane. Tył auta bardzo ładny. Auto w niczym nie przypomina samochodów azjatyckich.
~rafber@polbox.com
Sedan 1.5 CRDi 102KM 75kW
Kia Cerato I
Rewelacyjne i dobrze wyglądające koreańskie auto, trudno sobie wyobrazi ze mogło by się np. zepsuć. Lać paliwo i jeździć. Nie martwić się złodziejami i utratą wartości. Do głowy mi nie przyjdzie kupić opla czy VW.
~to.maszzz@wp.pl
Hatchback 1.6 CRDi 115KM 85kW
Kia Cerato I
To moja druga ocena tego auta (pierwsza byla tuz po zakupie). Ciagle jestem bardzo zadowolony.
~markis
Sedan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Kia Cerato I
Witam to moja druga cerato pierw miałem benzynę 1,6 z 2005r opinię też dodałem , obecną cerato 2006r sedan jeżdżę prawie dwa lata , oczywiście sam sobie ją sprowadziłem przy przebiegu 100000km , sedan napewno bardziej pakowny , i trochę bardziej dostojnie wygląda , oczywiście jak wcześniej wersja ex , klimatronik , 10 poduszek , kontrola trakcji , podgrzewane lusterka itp. Na początku oczywiście rozrząd , oleje i tak naprawdę silnik nic...
~Jan
Sedan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Kia Cerato I
Posiadam tą kie od 2009 roku. żadnych poważnych usterek, przednie amortyzatory wymieniłem dopiero po 200 tys km to świadczy o jakości, całe zawieszenie z tyłu jeszcze fabryczne. Minusem jest powłoka lakiernicza strasznie cienka warstwa, odpryskuje, tworzą się pęcherze. Podsumowując: mechanicznie perfekcyjna, wnętrze nawet po tylu latach nie skrzypi i sprawuje się dobrze a wizualnie potrzebuje trochę uwagi żeby być piękna.
~Notoco
Hatchback 2.0 CRDi 112KM 82kW
Kia Cerato I
Bez cudów i wodotrysków - autko do codziennej eksploatacji.
Kia Cerato

AUTOCENTRUM.PL S.A.