Oceny Kia Clarus II Kombi

Oceny Kia Clarus II Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Clarus II Kombi

~grzech123@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto sprawuje się doskonale. Jak an razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Bieżące naprawy i koszty eksploatacji są na bardzo przyzwoitym poziomie. Auto wygodne, można zabrać wiele rzecz do niego, bardzo pojemne. Mała różnica w spalaniu pomiędzy jazdą samemu a atutem obciążonym. Niewielka różnica w spalaniu po włączeniu klimatyzacji (około 0,4-0,5 litra/100)
~michał
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
NAprawde solidny, wygodny, zrwyny no i przede wsyztskim TANI samochod. Polecam wsyztskim ktorzy szukaja rodzinnego samochodu za rozsadne pieniądze. VW i inne sie choowaja... Mit o awaryjnosci tych aut to bzdura!!
~Dave 3city
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
draznia szczegoly, ale wbrew pozora jest to swietne autko!!!!! polecam osoba poszukujacym duzego rodzinnego auta w cenie kompaktu. wystarczy sie przemoc i zdecydowac. wlasnie czekam na odbior sorento. jezdzilem i jestem zachwycony!!! piekne auto. w terenie po zalaczeniu reduktora na 1 biegu wczolgal sie na sama gore bez dodawania gazu. probowalem pod ta sama gorke wiechac x-trailem i nie dalo rady. gasl silnik
~adam
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Świetne auto za niewielkie pieniądze, dobrze wyposażone i mało awaryjne - ceny przeglądów bardzo przyzwoite. Nie rozumiem ludzi, którzy kupują np VW czy Fordy - dużo droższe i bez przerwy pieprzące się (mam dość swojego VW Passata - barachło do potęgi - porażka i kompletne nieporozumienie). Ogólnie polecam - nie warto być snobem i obwozić się jakimiś heblami typu VW - fuj paskudztwo
~jaceksmo@promail.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wspaniale obszerne autko za stosunkowo niewielka kase - w zasadzie dla mnie same zalety: bezpieczenstwo, komfort, (tez psychiczny - tych samochodow nie kradna), 3 letnia gwarancja, ladny design. Jazda tym samochodem to po prostu przyjemnosc. Z wad domyslam sie ze bedzie trudno kiedys sprzedac, no i pewnie dosc duzy spadek wartosci.
2,1
~Posiadacz Clarusa
Kombi 2.0 i 16V 133KM 98kW
Krótko mówiąc masakra. Szkoda było pieniędzy na nowe auto z salonu
~Marcin
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Samochód dla rodziny. Jesli kupujecie dla siebie auto a nie \"dla sąsiadów\" to je pokochacie.
3,1
~elawroc@vp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto dla kogoś kto lubi spokojną jazdę i umiarkowaną,zawieszenie ok,pamiętać o wymianie płynów,ważne!
~Martin
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Wygoda, płynność jazdy, ABS´y niźle działają, wyciszenie mi odpowiada bo i tak auto jest ciche i co tu pisaćwięcej.. Jest SUPER!!!!
~xxxbartus@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
świetny, przestronny, mocny, dobrze sie prowadzi, dobrze wyposażony i to za jaką cene
Kia Clarus II Kombi