Lista ocen Kia Niro I Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW 2016-2019 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Orest
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
OK! Może nie jest to najtańsze auto, jakby patrzeć na klasę B czy C... ale w tych pieniądzach dostajemy jedno z lepiej pomyślanych samochodów (jeśli chodzi o stworzenie auta pod kierowcę), z automatem, bogatym wyposażeniem (polecam wersję L+WIN) i silnikiem hybrydowym, który pozwala jeździć ekonomicznie i mieć darmowe parkowanie w wielu miastach. Jak przeliczałem oszczędność na paliwie znosi koszty użytkowania auta do kosztów porównywalnych z...
~boneksl
Kia Niro
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Auto super, cena może odstraszać, ale należy spojrzeć z drugiej strony. Wraz ze wspólnikiem wzięliśmy dwie niro, zastanawialiśmy się nad sportage, jednak w finalnym rozrachunku przeliczyliśmy, że przez 5 lat użytkowania (leasing) na samym paliwie zaoszczędzimy 25 000zł, a to bardzo dużo. Hybrydy stają się modne, jest dużo profitów (parkowanie w strefach za śmieszne pieniądze), za 5 lat może okazać się, że mniej stracimy na niro, niż...
~Michał
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Pełne wyposażenie z pakietem bezpieczeństwa , lakierem perłowym , alarmem ...to nieco ponad 100 tys. zł z rabatem uzyskanym. Nie znalazłem oferty samochodu hybrydowego z takim wyposażeniem, do tego z gwarancją na 7 lat. Nawigacja i jej aktualizacja bezpłatna przez 7 lat. Akumulatory gwarancja 7 lat.
~elusia
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Stosunek jakość do ceny rewelacyjna za te same pieniądze można mieć Yaris Toyotę- która jest mniejsza, gorzej wykończona w środku - ma toporne cechy- wiem co mówię bowiem poprzednio jeździłam Toyotą Yaris- teraz chciałam mieć ekologiczny samochód i porównałam te dwa samochody
~Agnieszka
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Wybierałam pomiędzy nowym golfem a niro. Chciałam automat. Przy podobnym wyposażeniu vw wyszedł trochę drożej i miał mniej miejsca. Gdy wsiadłam do kii i się przejechałam do dilera vw już nie wróciłam:)
~JagJag
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Perfekcyjna. Za 100 tys złotych otrzymujemy podwyższonego dużego kompakta z automatem, który może jeździć na powietrzu.
~kuman0
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
jakość wersji XL ze wszystkimi systemami bezpieczeństwa jest wyśmienita / cena 120tys hmm.. szczerze mogło by być taniej :D
~Marek
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Zawsze moznaby taniej kupić .Ale wole wydać 100 tys i mieć 7 lat gwarancji niz kupić coś drożej i niby lepiej jeździć z lepszym logo
~Jerzy
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Solidne i dobrze wyposażone auto, z najnowocześniejszą technologią w cenie poniżej 100 tys. z niskim spalaniem i solidnym wykonaniem.
~Aleksander
Crossover 1.6 GDi Hybrid 141KM 104kW
Najlepszy w swojej klasie (małych SUVów) - hybryda w cenie małego diesla ze świetnym wyposażeniem
Kia Niro I Crossover