Oceny Kia Optima II Sedan 2.0 163KM 120kW 2015-2018

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Optima II Sedan 2.0 163KM 120kW 2015-2018

~Jakub
Sedan 2.0 163KM 120kW
Kia została zakupiona u dealera , wyprzedaży rocznika. Wersja wyposażenia M - samochód do pracy i bez zbędnych udziwnień. Pakiet M posiada w standardzie wszystko, co moim zdaniem jest potrzebne do wygodnej jazdy. Specjalnie wybrałem silnik benzynowy z uwagi na doświadczenia z dieslem w zimie :) czyli długi czas nagrzewania się silnika, a co za tym idzie chłód w kabinie, który przeszkadzał Żonie :) i to pomimo dodatkowej nagrzewnicy w...
~Paoolo
Sedan 2.0 163KM 120kW
Samochód spasowany pode mnie. Świetne multimedia. Silnik i skrzynia biegów działają bez zarzutów. Koszt części znikomy. Jedyny minus widoczność, ale za to jaka sylwetka. Czy ktoś wiem jak się zachowuje auto po zagazowaniu?
~Tomek
Sedan 2.0 163KM 120kW
Nigdy nie miałem tak taniego auta w eksploatacji jakim jest optima z dwu litrowym benzynowym silnikiem. Przejechane prawie 80 tys km w 16 miesięcy i jedyny koszt jaki poniosłem to 180 zł za klocki hamulcowe na przednią oś. 5 litrów oleju i 2x filtr powietrza, oleju. Dodam, że od 30 tys km jeżdże na gazie Staga. Gorąco polecam
~Ernesto
Sedan 2.0 163KM 120kW
Cena + co dostaje = bardzo dobre auto . Poprzednio miałem Skode Superb a na niej zęby połamałem awaria a potem laweta i odnowa auto nowe z salonu a złom. Tak czy owak sprawdziłem Mazde 6 super autko Seat Skoda WV odpada bo g... mi nie trzeba i40 nie ten styl Renault ma tylko 1.6 lipa straszna padło więc na KIA
~Piotr
Sedan 2.0 163KM 120kW
Na trasie przy spokojnej jeździe zgodnie z ograniczeniami można spokojnie oczekiwać wyniku poniżej 7 litrów, dynamiczna jazda skutkuje wynikiem około 8.5 l , w mieście natomiast przy spokojnej jeździe to ok. 11 przy dynamicznej dochodzi do 15. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mobilek
Kia Optima II Sedan