Oceny Kia Picanto I

Oceny Kia Picanto I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Picanto I

~KIA fan
Kia Picanto I
Po 2 latach pozytywnie zaskoczony. Auto bardzo ekonomiczne, z Gór Świętokrzyskich nad morze plus wycieczki (Malbork, Krynica, Gdańsk) w 2015r. koszt paliwa wyszedł 160 zł. Bezawaryjne do tej pory, nie licząc rozrządu i klocków hamulcowych. Jak pisali inni zaskakuje dużym wnętrzem, przy moim wzroście - 182 i wadze - 110 kg, jest wygodnie. Auto dynamiczne do 60 km/h, potem kicha, powyżej 80 słabiutkie przyśpieszenie. No i brak bagażnika, chociaż...
Kia Picanto I
Aute nieprawdopodobnie pojemne jak na gabaryty zewnętrzne...Praktycznie bezawaryjne.Kupione od znajomej w 2010 roku z przebiegiem 44tys km.Po zakupie włożone 2600zł (elementy zaiweszenia,rozrząd i wszystko co konieczne) ponieważ znajoma poza przeglądami przez 5 lat nie robiła NIC w aucie-nie było potrzeby :) KIE kupiliśmy dla mojej zony ale okazało się ze to auto niezwykle poręczne w miescie,wygodne (mam 194cm !) w zakresie szybkości i...
~Mateo
Kia Picanto I
Skręca, jeździ, hamuje. Zawiezie do sklepu. Zawiezie do pracy. Komfortu i wygody nie będzie, ale za takie pieniądze nie ma co wybrzydzać. Znakomite do miasta. Manewrowanie w ciasnych uliczkach czy zawracanie to nie problem dla Picaczento. Przy parkowaniu uśmiech sam pojawia się na twarzy. Szpanerzy w SUVach się męczą, a ja parkuję tam, gdzie inni mogą pomarzyć. Bagażnik malutki, na drobne zakupy wystarczy.
Dziennik kosztów dla Kia Picanto I
6,9
7,2
8,2
~Chamak
Kia Picanto I
Samochód ładny, w porównaniu do innych samochodów tej klasy jest zaskakująco przestronny. Zadowalająca liczba schowków. Intuicyjna obsługa, spalanie przy ekonomicznej jeździe 5L, przy moim stylu jazdy 7L.
~Pole92
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Kia Picanto I
Świetne auto. Kupione jako 10 letnie, niespecjalnie zadbane, a mimo to poza wymianą rozrządu i przegubu zewnętrznego lewego nic się nie dzieje. Niskie koszty utrzymania, niższa cena zakupu od innych małych aut. Atrakcyjna stylistyka i kolor pomimo pokaźnego wieku - 12 lat. Jedyne minusy - nieco trzeszczące drzwi kierowcy przy jeździe powyżej 70 km/h; mała dynamika powyżej 80 km/h; ogniska rdzy.
~Megi
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Kia Picanto I
W tym wypadku reklama nie kłamała - the power of surprise :) Nie spodziewałam się, że miejskie toczydełko może dawać tyle frajdy. Mam limitowaną wersję EX, bardzo dobrze wyposażoną jak na takiego pyrtka. Parkowanie to marzenie każdej kobiety, gorzej jak trzeba się przesiąść do czegoś większego :)
~luis
Kia Picanto I
To małe i tanie i dobre autko mi służyło 5 lat jazd rodzinnych, teraz z niego bedzie firmówka bo kupilismy juz nowe większe. Nie sprawia problemów i można liczyć na to autko, praktycznie wizyty w serwisie tylko na wymiane oleju. Szkoda ze tylne amory są tak słabe, przednie są już znacznie lepsze i te prawie 70000 km super zniosły, pewnie jeszcze z rok pojeżdzą
~ing
Kia Picanto I
Auto oceniam na 5 jest praktyczne ma dużo schowków prowadzi sie go pewnie, ma świetne hamulce, dla małej 3 osobowej rodzinki w sam raz ja zrobiłem kilka tras nad morze a mieszkam w górach i bez problemu poradził sobie. Uważam gdyby miał 10 Nm więcej i moc 65 KM to byłby liderem innych A klasowców. Ja mam teren górzysty i to auto jak wyjedzie na równiny całkiem inaczej idzie. Plastiki są ok, fotele to kolejny atut wygodne, trochę łatwo brudzi...
~dionizy
Kia Picanto I
ogólnie samochód oceniam na dobry plus, cena zwłaszcza na wyprzedaży jest dobra. Co ciekawe podstawowe wersje są lepiej drobnostkowo wyposażone od tych po face liftingu. Gdyby nie te przełączniki otrzymał by note 5. Na 60000 km auto spisuje się dobrze
~blondi
Kia Picanto I
samochodzik miejski, ale przez las i przez pole też pojedzie; bardzo dobrze trzyma się drogi, nie wyrzuca na zakrętach; mały bagażnik - ale coś za coś; wzbudza sensację przy ruszaniu ze świateł - jak na taki sobie silniczek ma całkiem dobre przyśpieszenie.