Lista ocen Kia Picanto I (104) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Megi
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
W tym wypadku reklama nie kłamała - the power of surprise :) Nie spodziewałam się, że miejskie toczydełko może dawać tyle frajdy. Mam limitowaną wersję EX, bardzo dobrze wyposażoną jak na takiego pyrtka. Parkowanie to marzenie każdej kobiety, gorzej jak trzeba się przesiąść do czegoś większego :)
~pinio
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
Eksploatowałem go na górzystej Krecie, na drogach od szutrów po autostradę. Jeszcze nie jeżdziłem tak świetnym małym autkiem, a miałem już cinqsie, 700 i 900, które oceniam znacznie gorzej. Jak dojdę do "drobnych" to sobie sprawię takie autko, tym bardziej, że Słowacy będą go klepać ;)
~KONIAK
Hatchback 1.1 DOHC 65KM 48kW
To utko dla ludzi ktorzy duzo jezdza w warunkach miejskich, a zarazem lubia dynamiczna jazde osiagi sa bardzo przyzwoite moja max predkosc to ponad 190 na S6 okolice trojamiasta. Po za tym z zona i dzieckiem za miasto i na wakacje dajemy rade sie zabrac. "MALY ALE BYK" :-)
~dysco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Autko całkiem nie złe. Spisuje się w mieście jak i na trasie, sunie jak po szynach. Byłem nad morzem z dzieckiem i żoną i wszystko tam weszło, nawet wóżek spacerowy. A prędkość jaką na nim usunąłe na trasie do wrocławia to 175!!! to niesamowite!! ale prawdziwe!!
~dionizy
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
ogólnie samochód oceniam na dobry plus, cena zwłaszcza na wyprzedaży jest dobra. Co ciekawe podstawowe wersje są lepiej drobnostkowo wyposażone od tych po face liftingu. Gdyby nie te przełączniki otrzymał by note 5. Na 60000 km auto spisuje się dobrze
~blondi
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
samochodzik miejski, ale przez las i przez pole też pojedzie; bardzo dobrze trzyma się drogi, nie wyrzuca na zakrętach; mały bagażnik - ale coś za coś; wzbudza sensację przy ruszaniu ze świateł - jak na taki sobie silniczek ma całkiem dobre przyśpieszenie.
~Dżyszla
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Bez wspomagania trochę ciężki samochód, ale może to z przyzwyczajenia do wspomagania wynika. ABS za to spisuje się znakomicie. Pojawił się tylko kłopot z uruchamianiem - po włożeniu i przekręceniu kluczyka rozrusznik kręci i... cisza. Podejrzewam immobilizer.
~Chamak
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Samochód ładny, w porównaniu do innych samochodów tej klasy jest zaskakująco przestronny. Zadowalająca liczba schowków. Intuicyjna obsługa, spalanie przy ekonomicznej jeździe 5L, przy moim stylu jazdy 7L.
~Val
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Auto jak za te pieniądze bardzo przyzwoicie wykonane pewno że są plastiki, ale trzeba trzymać się pewnej reguły, albo kupuje coś drogo albo tanio i według tego oceniam. Mądrze wykonany samochód
Dziennik kosztów dla Kia Picanto I
6,9
7,2
8,2
~Peter
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Tym autem jeżdzi moja żona , ale czasem daje mi się przejechać ?! Nasze spstrzeżenia są takie że jest to godne polecenia auto. Zastanawialiśmy się nad Pandą i teraz dziękuję Bogu że wybraliśmy KIA .