Ocena kierowcy - Kia Picanto II Hatchback 3d

balajan, 4 lata temu
Rok produkcji 2012
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Kia Picanto II Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW od 2011 - Oceń swoje auto
Trochę trzęsie i mógłby być trochę bardziej wyciszony
To był mój samochód służbowy ,który zabrałem ze sobą odchodząc na emeryturę.Uważam ,że 85 KM jest w tym wypadku zupełnie wystarczająca do jazdy w mieście i po za miastem.Na autostradzie w Niemczech jeździłem do 165 km/h. Tu wówczas "pije"dość dużo paliwa,ile nigdy nie liczyłem,na trasie w Polsce z włączoną klimatyzacją ok,4,7 litra. Klimatyzację eksploatuję prawie zawsze.W mieście nie sprawdzałem zużycia paliwa.Co to mi da
Automatyczna .uważam ,że obecnie jest to rzecz bardzo dobra szczególnie w mieście.Nie przesiądę się już nigdy na ręczną skrzynię biegów.
na nie równościach mogłoby być lepiej albo musiałbym jeździć wolniej
wydaje i się ,że jest jakby trochę "" miękki" lakier
Jestem niski i siedząc bliżej czasami przeszkadza mi słupek A
mogła być lepsza
bez zastrzeżeń
z przodu sporo miejsca jak na tak mały samochód a i z tyłu jeżdżący pasażerowie nie uskarżały się .chociaż nigdy nie jechał tam nikt wysoki
mogłoby być lepiej
może i pali w mieście sporo ale nie lubię jazdy spacerowej ani nie sprawdzam ile pali.On ma po prostu jeździć. Wpisana ilości średnie zużycia paliwa są z sufitu ponieważ nie mogłem zamknąć oceny. sprawdzałem tylko 2 razy średnie po przejechaniu kilkuset km.i to jest jako minimalne
w tamtym okresie za te pieniądze żadna inna firma nie dała takiego wyposażenia a ma wszystko co było możliwe do zainstalowania.
była jedna usterka zamka od strony kierowcy ale kupiłem nowy za 280 zł. Podobno był droższy ponieważ jest tam zamek z pilota
żadna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 85KM 63kW [l/100km]