Oceny Kia Picanto II

Najnowsze oceny Kia Picanto II

3,7
~Marek
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Ogólnie dobre auto ale parę rzeczy producent mógłby poprawić . Trochę lepszy silnik , może lepsze wyciszenie . Polecam jednak wersje z więcej niż podstawowym wyposażeniem . Edycje pełna "zaślepka" na początku są tanie a potem boli strasznie że mogło być to albo tamto . Dużo schowków jak i uchwytów na napoje w ilości która zawstydzi nie jedną limuzynę premium bo w drzwiach jest miejsce na 2 butelki 1,5 L , do tego kubki po środku i...
~Anita
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Swietny wygląd,silnik ma wystarczającą moc zarówno na jazdę po mieście jak i poza nim (wyprzedzanie ciężarówek nie jest problemem), bez problemu można nim manewrować i zawracać. Świetną sprawą są światła do jazdy dziennej i możliwość ustawienia świateł w pozycji \"Auto\" co powoduje, że światła do jazdy dziennej są automatycznie włączane gdy jest wystarczająco jasno a światła mijania wyłanczane. Kierownica nie chodzi za lekko (jak to zarzucano...
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 LPGi 67KM 49kW
Bardzo solidne auto, rewelacyjna hamulce(tylne również tarczowe) jeżdżę nim od nowości. Silnik bezproblemowy, Łańcuch rozrządu jeszcze oryginalny, wymienione tylko wtryski lpg, amortyzatory , i materiały eksploatacyjne,
~PicantoManiak
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Po 3 latach uzytkowania na tle innych samochodow jestesm b. zadowolony z zuzytkowania tego samochodu.Samochod jest oszczedny /patrz dzial mechanika/zwinny m b dobre hamulce.Po przejecahniu 50 tys nic nie stuka nie zgrzypia plastiki Na razie do niczego sie nie moge przyczepić.
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 85KM 63kW
Jeżdżę tym autem już 3,5 roku. Kupiłem go gdy miał przejechanych 20 tys. km, teraz na liczniku ma niemal 80 tys. Jestem w tym samochodzie zakochany. Świetne autko miejskie do codziennej jazdy. Jak każdy samochód ma wady, ale w całokształcie zasługuje według mnie na 5 gwiazdek.
2,5
~lukasz
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Auto wykonane jak najniższym kosztem, co widać na każdym kroku. Mam świadomość ceny nowego samochodu, jednak w tym przypadku jest fatalnie. Generalnie przestrzegam przed zakupem tego samochodu przy braniu pod uwagę niskiej ceny i stosunkowo dobrego wyposażenia (ja tak niestety zrobiłem). Obecnie wolałbym trochę dopłacić i kupić auto u europejskiej lub japońskiej konkurencji.
2,9
~geox79
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Wykończenie wnętrza tragedia przy przebiegu 40tyś widoczne zużycia kierownicy. Samochód zwinny i jak na tak mały silnik dość dynamiczny co okupuje zużyciem paliwa w cyklu mieszanym więcej poza miastem średnia 7litrów na 100km
~PicantoManiak
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Na ocene wplywa na plus Dobra widocznosc Dobra dynamika samochodu z silnikiem 1,2 dobra ergonomia czytelnosc wskaznikow i porwadzenei samochodu. Na minus - samochod jest troche twardy -nierownosci szybko przenosza sie na samochod poprzez twarde zawieszenie
~Jaapko
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Bez wahania kupiłbym ten samochód raz jeszcze. Według mnie wypada o wiele lepiej niż inne auta tej klasy. Lepsza jakość wykonania i większa przyjemność z jazdy. Zanim go kupiłem sprawdziłem co oferuje konkurencja i uważam że Picanto to najlepszy wybór.
~Adam
Hatchback 3d 1.0 69KM 51kW
Auto jest eleganckie, ładne (choć to kwestia gustu), świetnie wykończone i bardzo wygodne. Znajomi zwracają uwagę na ogromną ilośc miejsca z przodu w stosunku do gabarytów zewnętrznych samochodu. ,,Kiłę\'\' fajnie się prowadzi i ludzie zwracają na nią uwagę, także zachęcam do zakupu.