Oceny Kia Picanto II

Liczba ocen

Najnowsze oceny Kia Picanto II

~Marek
Kia Picanto II
Ogólnie dobre auto ale parę rzeczy producent mógłby poprawić . Trochę lepszy silnik , może lepsze wyciszenie . Polecam jednak wersje z więcej niż podstawowym wyposażeniem . Edycje pełna "zaślepka" na początku są tanie a potem boli strasznie że mogło być to albo tamto . Dużo schowków jak i uchwytów na napoje w ilości która zawstydzi nie jedną limuzynę premium bo w drzwiach jest miejsce na 2 butelki 1,5 L , do tego kubki po środku i...
~Anita
Kia Picanto II
Swietny wygląd,silnik ma wystarczającą moc zarówno na jazdę po mieście jak i poza nim (wyprzedzanie ciężarówek nie jest problemem), bez problemu można nim manewrować i zawracać. Świetną sprawą są światła do jazdy dziennej i możliwość ustawienia świateł w pozycji \"Auto\" co powoduje, że światła do jazdy dziennej są automatycznie włączane gdy jest wystarczająco jasno a światła mijania wyłanczane. Kierownica nie chodzi za lekko (jak to zarzucano...
~PicantoManiak
Kia Picanto II
Po 3 latach uzytkowania na tle innych samochodow jestesm b. zadowolony z zuzytkowania tego samochodu.Samochod jest oszczedny /patrz dzial mechanika/zwinny m b dobre hamulce.Po przejecahniu 50 tys nic nie stuka nie zgrzypia plastiki Na razie do niczego sie nie moge przyczepić.
Dziennik kosztów dla Kia Picanto II
7,2
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 85KM 63kW
Kia Picanto II
Jeżdżę tym autem już 3,5 roku. Kupiłem go gdy miał przejechanych 20 tys. km, teraz na liczniku ma niemal 80 tys. Jestem w tym samochodzie zakochany. Świetne autko miejskie do codziennej jazdy. Jak każdy samochód ma wady, ale w całokształcie zasługuje według mnie na 5 gwiazdek.
2,5
~lukasz
Kia Picanto II
Auto wykonane jak najniższym kosztem, co widać na każdym kroku. Mam świadomość ceny nowego samochodu, jednak w tym przypadku jest fatalnie. Generalnie przestrzegam przed zakupem tego samochodu przy braniu pod uwagę niskiej ceny i stosunkowo dobrego wyposażenia (ja tak niestety zrobiłem). Obecnie wolałbym trochę dopłacić i kupić auto u europejskiej lub japońskiej konkurencji.
~geox79
Kia Picanto II
Wykończenie wnętrza tragedia przy przebiegu 40tyś widoczne zużycia kierownicy. Samochód zwinny i jak na tak mały silnik dość dynamiczny co okupuje zużyciem paliwa w cyklu mieszanym więcej poza miastem średnia 7litrów na 100km
~PicantoManiak
Kia Picanto II
Na ocene wplywa na plus Dobra widocznosc Dobra dynamika samochodu z silnikiem 1,2 dobra ergonomia czytelnosc wskaznikow i porwadzenei samochodu. Na minus - samochod jest troche twardy -nierownosci szybko przenosza sie na samochod poprzez twarde zawieszenie
~Jaapko
Kia Picanto II
Bez wahania kupiłbym ten samochód raz jeszcze. Według mnie wypada o wiele lepiej niż inne auta tej klasy. Lepsza jakość wykonania i większa przyjemność z jazdy. Zanim go kupiłem sprawdziłem co oferuje konkurencja i uważam że Picanto to najlepszy wybór.
~Adam
Kia Picanto II
Auto jest eleganckie, ładne (choć to kwestia gustu), świetnie wykończone i bardzo wygodne. Znajomi zwracają uwagę na ogromną ilośc miejsca z przodu w stosunku do gabarytów zewnętrznych samochodu. ,,Kiłę\'\' fajnie się prowadzi i ludzie zwracają na nią uwagę, także zachęcam do zakupu.
~Pawel
Hatchback 5d 1.0 69KM 51kW
Kia Picanto II
Ekonomia, nowoczesny wygląd, wyposażenie i dobre prowadzenie to główne atuty Picanta. W sam raz do miasta. Niemrawy silnik to największy minus - trzeba dobrze mieszać biegami i deptać pedał gazu żeby osiągnąć jako-taką dynamikę.