Ocena kierowcy - Kia Picanto II Hatchback 5d Facelifting

Witold, 2 lata temu
Silnik 1.0 LPGi 67KM 49kW
Rok produkcji 2015
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Kia Picanto II Hatchback 5d Facelifting 1.0 LPGi  67KM 49kW od 2015 - Oceń swoje auto
Silnik : niskie spalanie LPG, prawie nie zużywa benzyny, silnik z hydraulicznymi popychaczami, zaprojektowany specjalnie pod LPG,
Układ hamulcowy
Inne : Brak
Bardzo solidne auto, rewelacyjna hamulce(tylne również tarczowe) jeżdżę nim od nowości. Silnik bezproblemowy, Łańcuch rozrządu jeszcze oryginalny, wymienione tylko wtryski lpg, amortyzatory , i materiały eksploatacyjne,
Nie mam żadnych uwag, motor MPI pomimo dość dużego przebiegu pracuje bardzo dobrze, żadnych problemów z rozrządem czy zużyciem oleju, ja ma w dowodzie moc 50,7KW a to jest 69KM . Gaz jest fabryczny (2 wskaźniki poziomu paliwa 1 dla LPG ,drugi dla benzyny), bardzo mało zużywa benzyny, nawet przy temperaturze ok 0C przełącza sie po paru sekundach.
Nic się nie dzieje
Żadnych uwag ,tylko tylne amortyzatory wymieniałem. Bardzo trwałe. No i maglownice.
Żadnej korozji, ładny wygląd
Bardzo dobra
Już ktoś pisał o schowkach ale to prawda. Duże kieszenie w drzwiach i ogromna półka z 2 składanymi uchwytami na butelki pod radiem. Kiedyś miałem BMW E90 tam był dramat pod tym względem -żadnego uchwytu na puszki . A tu 5
Klima zwykła ale bardzo dobrze chłodzi
Jak na auto segmentu A bardzo dużo miejsca
Jest ok
Niskie koszty paliwa , niskie koszty eksploatacji
Bardzo solidne auto, w standardzie 6 poduszek , ESP, obrotomierz ,czujniki ciśnienia w kołach, klima,. Nawet tempomat można mieć czy klimetronik
Gumka od przycisku klapy bagażnika,
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 LPGi 67KM 49kW [l/100km]