Lista ocen Kia Pregio 2.7 D 84KM 62kW 1998-2002 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krisp
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
dwie(jedna przód, druga tył) oryginalne opony jakiejś azjatyckiej firmy jeszcze przed zużyciem bierznika straciły geometrię i biły góra-dół - do wymiany. ogólnie wszędzie materiały niskiej jakości. nie widziałem 4-latka by go rdza nie brała. w moim nadkola drzwi, krawędzie klapy maski już nie mają lakieru. zaczyna brać tylną klape. po 100tys. padł spryskiwacz tylnej szyby. przełącznik od świateł przy kierownicy do wymiany po 120tys. tu i...
~Jaro
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Jak dotąd lista usterek jest dosć krótka, najkosztowniejszą naprawą była wymiana wahaczy przy 70000km , ale to te polskie drogi. Oprócz tego czasami szwankowł włącznik świateł i oderwał się plastik przy bocznej szybie, jak na prawie 7 lat uważam że auto jest małoawaryjne.
~Bodzio
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Po 3 latach korozja na nadkolach ,błotnikach,dzwiach.słabe hamulce i blokujący koła tylnie ręczny. Cięko uruchania się w zimie.Zamek tylnich dwi otwieranych ciągły problem otwierania korozja plus zerwanie cięgna.
~Artur G.
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Niezawodność to niestety najsłabszy punkt tego auta. Leci prawie wszystko. Najgorzej z zawieszeniem, drogie cześci (ale we wszystkich dostawczych nie są tanie) i niestety trzeba je często kupować.
~pajak.pajak@wp.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
wiele do rzyczenia pozostawiają elementy wnętrza, momo że ładne nie zawsze trwałe. po ok 100 tys przestała działać tylna wycieraczka. co ok 15 tysiecy polecam czyszczenie osadnika paliwa przy pompie
~superkris@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
przy ok 90tyś pancerz linki skrzyni biegów, pękają spawy błotników tylnych, przy ok.110tyś wymiana świecy żarowej, wymiana metalo-gumowej tulei amortyzatorów tylnych
~tofi.fi@op.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
Drobi w utrzymaniu po 200 tyś ciagle coś tam nawala ale nie na tyle zeby nie pojechał . Bez obciążonego tylu w zime na zimówkach o wjechaniu na górke zapomnij
~Michael, Husky
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
No właśnie psują się drobiazgi (np. spryski w których wymieniłem już wszystko - dysze, przewody łączniki etc.
~wpiotr2@gazeta.pl
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
po 100 tyś km rozsypują się dywaniki, by wymienić żarówkę trzeba zdemontować pół przodu samochodu
~Kuba
Furgon 2.7 D 84KM 62kW
kupiłem auto bardzo zaniedbane, pousunięciu skutków zaniedbań wszystko działa