Lista ocen Kia Proceed (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karolek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Wiadomo, że kupuje się ten samochód ze świadomością, że coś takiego jak tylna szyba nie istnieje. Światła led ręcznie sterowane bo słabe żarówki poniżej 2000 lumenów czy coś takiego.
~Damisz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jedyny minus za widoczność do tyłu, podczas jazdy we wstecznym lusterku widać tylko fragment auta ktore jedzie za nami. Piękna linia nadwozia musi skądś się wziąć.
~Kuba
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Mam 190cm wzrostu i naprawdę obawiałem się widoczność do tyłu, ale czujniki martwego pola, lusterka boczne i kamera rozwiązują naprawdę problem wąskiej tylnej szyby.
~Rafał
Shooting Brake 1.5 T-GDI MHEV 160KM 118kW
Faktycznie z tym jest jak jest ale to za sprawą designu coś za coś ja osobiście mam problem przy skrecie w prawo z oszacowaniem gdzie jest krawężnik.
~Mariusz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Poza widocznością do tyłu, jest bardzo ok. Systemy wspomagające kierowcę bardzo pomagają (czujnik wyjeżdżania tyłem, czujnik martwego pola)
~Kuba
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Widoczność do przodu ok, natomiast do tyłu - bardzo kiepsko. Ale za to spojler i opadający dach wygląda obłędnie. Coś za coś.
~JN78
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
lusterka duże widoczność przez szyby zadowalająca kamera cofania zimą wiecznie zasyfiona i szyba mocno się brudzi
~Michał z
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Do tyłu jest słaba ( trzeba się schylić żeby coś zobaczyć) ale dobrze ustawione lusterko boczne w pełni rozwiązuje problem
~filipski
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Widoczność do tyłu i na boki nie powala, ale nie jest najgorzej. Plus za widoczność w bocznych lusterkach, minus za wsteczne.
Dziennik kosztów dla Kia Proceed
~Paweł
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Słaba widoczność przez lusterko wsteczne. Liczyłem się z tym. Taki urok "ściętych" tyłów w samochodach.