Oceny Kia Rio I Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW 2000-2005

Najnowsze oceny Kia Rio I Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW 2000-2005

3,6
~Zegarmistrz
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Właśnie znalazłem swoją opinię o tym aucie i tym egzemplarzu sprzed 11lat, w międzyczasie jeździła nim moja siostra a teraz jest to taki czwarty wóz w domu do worzenia rzeczy kórych nie chcemy wozić czymś lepszym żeby np. nie ubrudzić w środku :). W zasadzie moja opinia w porównaniu do tej sprzed lat niewiele się zmieniła, ale to zależy od oczekiwań. Z pewnością ten samochodzik nie nadaje się jako główne auto, bo słąbi się tym porusza w trasie...
3,4
~reminike
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Kupiłem auto z dużym przebiegiem, lecz w Holandii nie ma co się dziwić ponieważ nie można cofać liczników, .klima nie działała 4 elektryczne szyby wszystkie działały, zrobiłem tym autem ok 5 tys km kupiłem na szybko i równie szybko sprzedałem. Do roboty może być ale nic więcej.
2,2
~ryjek
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Auto którym jezdzi się do końca życia, nie dlatego że takie dobre tylko że nikt normalny tego \"g\" nie kupi.W trakcie wypadku składa się jak domek z kart.Ceny częśći kosmiczne, ich jakość pod psem.Serwis beznadziejny.Prowadzenie beznadziejne, ekonomia również.Ciągle coś się psuje mimo przebiegu 50 tyś km.Auto idealnie nadaje się na prezent dla znienawidzonej teściowej:)))
3,4
~Marko69
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Jest to autko bardzo przeciętne, spodziewałem się czegoś więcej. Ale biorąc pod uwagę jego cenę to czego się można spodziewać. Jeżeli by ten sam. wyciszyć i zmienić tą trzeszczącą żaluzję z tyłu to myślę że dało by się wytrzymać.
3,3
~marko
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
może ktoś napisze czy jest jakiś sposób na zapalającą się co jakiś czas kontrolkę "cheek", oraz przypadki , że w czasie jazdy nagle spadają obroty i w momencie wciskania gazu silnik dusi się . Ja w tym momencie gaszę na 2-3 minuty silnik i po powtórnym uruchomieniu jest dobrze . Proszę o przypadki podobnych objawów u użytkowników Kia Rio, i sposób na usunięcie tej usterki.Z podziękowaniem za informację.Może jakis mądry mechanik z serwisu Kia...
~ami@hit.one.pl
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
problem z zamontowaniem radia. kabelki koreańskie zmusiły mnie do siegniecia po miernik i dokladnego przestudiowania schematu radia. udalo sie, ale stresu troche bylo. i jeszcze ten nietypowy rozmiar otworu na radio - dla majsterkowicza
Dziennik kosztów dla Kia Rio I Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
9,5
~Jester
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Moim zdaniem niedoceniane auto. Tak naprawdę to Mazda z koreańskiej fabryki w zmienionej "budzie". Ma zalety japończyka za zdecydowanie niższą cenę. Byłem bardzo zadowolony z tego auta.
4,1
~Egon
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Plusy: Niska cena zakupu, spory wybór nie zajeżdżonych aut, niezawodność, dobre wyposażenie, koszt wizyty w ASO nie powoduje zawału serca :-) Minusy: Spore spalanie w mieście, brak 6-tego biegu.
~emj_jj@o2.pl
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Świetne, szybkie, o cichej, ledwo słyszalnej pracy silnika, auto, które jednak mogłoby mieć o wiele nizsze zuzycie paliwa. Ale ogólnie jest OK!
3,6
~smjat@wp.pl
Kombi 1.5 i 16V 98KM 72kW
Za tą cenę nie można kupić innego, nowego, w miarę dużego samochodu , który pomieściłby wygodnie 4 osoby i byłoby w nim jeszcze miejsce na(niewielki bo "aktywny", ale jednak) wózek inwalidzki
Kia Rio I Kombi