Lista ocen Kia Rio I (114)

~Richardo
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
chyba jednak za słaby na nasze drogi, chociaż po 50 tys. nadal nic się nie dizieje (Układ jezdny)
~Mariusz
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
z tyłu mało miejsca przyodsuniętych przednich fotelach (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~aaroo
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
mam samochód od roku i muszę powiedzieć z czystym sumieniem jestem bardzo zadowolony jak za ta cenę nie ma co wydziwiać ludzie co chodzi o silnik to wbijcie sobie dogłowy że jest tam silnik od mazdy 121 dlaczego my Polacy tak bardzo krytykujemie samochody koreańskie, a co my biedne polaczki mamy swojego. chodzi o koncern samochodowy. (Silnik)
3,3
~greg112@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Obeszlo sie na strachu, ale serwis nie dziala tak jak powinien. Co do tego wstecznego niestety auto stalo prawie 2 dni, tylko dzieki temu ze skonczylo sie na wymianie czesci zrobiono go w 2 dni. Na serwis w razie usterki wzywac tylko assistance, inaczej przy naprawie gwarancyjnej powyzej 2 tydni nie ma co mazyc o aucie zastepczym. (Skrzynia biegów)
3,5
~greg112@o2.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
wsteczny wyskakuje, szczegolnie przy wyzszych obrotach (jak juz wejdzie). Moze ktos cos napisze o tych mankamentach. (Skrzynia biegów)
4,1
~roberto
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
ma dobre czymanie na drodze buja na nierównościach dobrze wytumja (Układ jezdny)
~comandos@buziaczek.pl
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
około setki słychać wewnątrz pracę silnika. Słychać piski tylnej rolety. Przy jeździe po mokrym lub sypkim podłożu słychać nieprzyjemny odgłos od podłogi. (Wyciszenie)
~Łukasz 0-501733270
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
szyba bardzo doskonale dopasowana dla ludzi sredniego wzrostu (Widoczność)
~andrew
Kombi 1.3 i 82KM 60kW
Fatalne amortyzatory, wysiadły mocowania amorów tylnych po 38000 km !!! (Układ jezdny)
~parzymsk@gpsk.am.poznan.pl