Oceny Kia Rio I Sedan

Oceny Kia Rio I Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Rio I Sedan

~Oktawian
Sedan 1.5 i 16V 108KM 79kW
Auto tanie w zakupie i utrzymaniu. Stosunek Cena jakość bardzo dobry . Za auto z 2003 r dałem 5900 zł w stanie bardzo dobrym + cała dokumentacja serwisowa do dwóch lat wstecz. Problem to korozja progów.
~paweł
Sedan 1.3 i 75KM 55kW
bardzo dobry samochód dla rodziny z dziećmi; parametry techniczne skutecznie nie pozwalają szaleć na na drodze zmuszając do spokojnej jazdy; pojemny bagażnik mieszczący wszystko co potrzebne na wakacyjne wyjazdy.
~mairon@wroclaw
Sedan 1.3 i 75KM 55kW
mnie sie jezdzi bardzo dobrze a jezdze codziennie.w zimie uciazliwe jest przymarzanie szyb od wewnatrz a ich oczyszczenie trwa bo chlodnicy jest za duzy-na cieple powietrze z wentylatora trzeba bardzo dlugo czekac
~arek, kinaga2 @o2.pl
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
fajny wozik typowo rodzinny 4 osoby i fura klamotów i można gnać w trasę , za tą kasę nic podobnie dużego i udanego nie kupicie. Fakt trochę na niego czekałem - jakieś bzdurne kołopoty miał dieler a poza tym wejście do unii trochę namieszało, ale ogólnie jestem zadowolony na duże 4+
~krystian
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
z 1rio byłem zadowolony,ale latem było za gorąco 80 000kmbez problemu koledzy fiat opel vw,nawet avensis miały jakieś problemy a u mnie nic ale to tylko kia.obecnie mam rio 2 z klimatyzacją i dalej jeżdże
~Zegarmistrz
Sedan 1.5 i 16V 108KM 79kW
Ma zady i walety, ale przy dobrze sprecyzowanych potrzebach - fajny samochodzik. Opinia żony jest nawet jepsza (pojemne i ergonomiczne wnętrze - zakupy i psy; wspomaganie ,widoczność, promień skrętu - jazda po mieście, parkowanie; klima - sami wiecie, jak nie to współczuję latem)
~Ewelinka
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
bardzo mi się podoba to auto! polecam! jak na tą cenę to naprawde super! nie zamieniłabym na żaden...... :)
3,7
~ch-irek@o2.pl
Sedan 1.3 i 75KM 55kW
Poza tylnim zawieszeniem brak większych zastrzeżeń. Jak do tej pory jedyne usterki to: zamarzanie zimą bocznych szyb (szyby w prądzie nie działają).
~iwona
Sedan 1.3 i 75KM 55kW
jest świetny w jeżdzie mam go pół roku i jestem bardzo zadowolona.Każdemu sie podoba ma taki wygląd ze każdy na nim oko zawiesi.Naprawde polecam.Za tą cene Warto.
3,5
~KARANTO
Sedan 1.5 i 16V 108KM 79kW
w porządku. To są oierwsze wrażenia. Pełniejsze oceny po roku, po dwóch.
Kia Rio I Sedan