Lista ocen Kia Rio I Sedan 1.3 i 82KM 60kW 2002-2005 (21)

~arek, kinaga2 @o2.pl
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
fajny wozik typowo rodzinny 4 osoby i fura klamotów i można gnać w trasę , za tą kasę nic podobnie dużego i udanego nie kupicie. Fakt trochę na niego czekałem - jakieś bzdurne kołopoty miał dieler a poza tym wejście do unii trochę namieszało, ale ogólnie jestem zadowolony na duże 4+
~paskud@im.waw.pl
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
elastyczny, moze troche za slaby, ale i cena odpowiednia (Silnik)
~krystian
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
z 1rio byłem zadowolony,ale latem było za gorąco 80 000kmbez problemu koledzy fiat opel vw,nawet avensis miały jakieś problemy a u mnie nic ale to tylko kia.obecnie mam rio 2 z klimatyzacją i dalej jeżdże
~roberto ..robal79@buziaczek.pl
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
śilnik pracuje dobrze jest wniare elastyczny ,wystarczy dla spokojnch kierowców wzupelności (Silnik)
4,1
~styllus@wp.pl
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
piękna linia,ludzie myślą ze "Lexus" (chodzi o RIO w sedanie) charakterysyczne lampy tylne..przednie przypominają kocie oczy..świetnie wygląda z przyciemnionymi szybami.
~ALEXIO
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
Fajne auto + dosc zrywny + pakowny bagaznik z dobra roleta Dobra cena za autko w tej klasie i z takim wyposazeniem
2,7
~zawiedziony
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
mulasty, brak mocy, przyspieszenia, zapomnij o wyprzedzaniu i płynnym skręcie w lewo czy prawo, (Silnik)
4,1
~roberto
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
ma dobre czymanie na drodze buja na nierównościach dobrze wytumja (Układ jezdny)
~Łukasz 0-501733270
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
szyba bardzo doskonale dopasowana dla ludzi sredniego wzrostu (Widoczność)
3,5
~ orsso
Sedan 1.3 i 82KM 60kW
samochód jest nie maj gorszy ale coś mi brzeczy pod deską
Kia Rio I Sedan