Oceny Kia Rio III Sedan

Oceny Kia Rio III Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Rio III Sedan

~kierowca
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobrze spasowane elementy w środku, bardzo cicho w aucie w czasie jazdy. Auto jest montowane w Korei, łącznie z fabrycznie zamontowaną klimatyzacją. Komfort jazdy, fotele super wygodne i rewelacyjnie wyprofilowane jak dla mnie i dla rodziny. No i spory bagażnik. Zestaw audio dobrze gra w trasie, ale głośniki chyba nie są z najwyższej półki? Ogólnie bardzo, bardzo fajne auto.
3,3
~redek77
Sedan 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie koła, które każde jedzie w inna stronę. Jeżeli ktoś opisuje, że ten samochód się dobrze prowadzi, to drwi z naprawdę dobrze prowadzących się samochodów. Podatny na wiatr, trzeba ciągle kontrować tor jazdy, samochód tańczy jak baletnica, szum wiatru nie pozwala przekroczyć 120 km/h - głośny! Bardzo nieprecyzyjnie pracująca skrzynia biegów. Jedyny plus, to silnik. Ekonomiczny i w miarę dynamiczny.
~komita
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Auto segmentu B.Ale w rzeczywistości pojemne i komfortowe.Wyjazd na wczasy z rodziną 1600 km w jedną stronę bez najmniejszych problemów.Bagażnik 400 litrów ale mam wrażenie,że wchodzi więcej.Do codziennej eksploatacji jak i na wakacje bdb.
~tomasz
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jestem zachwycony autem. Miałem dotychczas do czynienia z Peugeotem 207, Toyotą Auris, Toyotą Aygo, Volkswagenem Passatem oraz Oplem Astrą, jednak to auto naprawdę kładzie na łopatki wszystkie powyższe, włącznie z toyotą auris, która w cenie 20 tys wyższej nie oferuje nic ponad to, co mam w Kiance
~Marcin
Sedan 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Autko naprawdę warte swoich pieniążków za 53 tyś w wersji XL sedan naprawdę jest idealny dla każdego co chce mieć ładne, w miarę szybkie autko i z bardzo bogatym wyposażeniem. Naprawdę mogę polecić, Kia Rio jest dużo lepsza niż Kia Venga lub starszy Ceed. Bardzo dobry system audio z zamontowaną wewnętrzną pamięcią 850 Mb.
~Janusz
Sedan 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Wersja L. Ekonomiczny, pakowny, bezawaryjny. Używany zarówno na codzienne dojazdy do pracy, na zakupy i wakacje. Mój 11 samochód, 30 lat za kierownicą więc opinia mam nadzieję, że obiektywna.
Dziennik kosztów dla Kia Rio III Sedan
~beti
Sedan 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Auto sprawia wrażenie większego niż jest naprawdę. Bezproblemowo pokonało 1300km trasę z marszu z pełnym obciążeniem w 40stopniowym upale.
~uzytkowki
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
to auto od początku miało spełniać jedną funkcję - wozić mnie z punktu do b i być mało awaryjne. Oba póki co spełnia. Auto mam 2 lata i 4 miesiące.
~abecadło
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
nie ma na co narzekać mam auto rok. nic się nie dzieje. "lac i jechac":)
~PawełP
Sedan 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Ogólnie samochód przyjemny o ciekawej stylistyce, jak na swoją klasę, posiada dużo uprzyjemniających życie dodatków. W sam raz dla "przeciętnego" Kowalskiego
Kia Rio III Sedan