Oceny Kia Sephia II 1.5 i 80KM 59kW 1998-2002

Najnowsze oceny Kia Sephia II 1.5 i 80KM 59kW 1998-2002

3,8
~remi
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Po siedmiu latach nie jest to samochód pokazowy w sensie wizaz ale jak wspominalem zostanie ze mna jeszcze pare lat.Kiedy go kupowalem obiecalem sobie 10 lat badz 300tys km i slowa dotrzymam.Ze zdziwieniem słysze komentarze ze auto z takim przebiegiem nie palki oleju(3litry)wymiana co 10tys Mobil 5w50 ale ku mojej satysfakcji tak wlasnie jest.Zadnego wycieku z silnika i szkrzyni.Sasiad ma A6 2001 taki bardzo ladny niemiecki samochod i na...
~adela37@op.pl
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Gdyby serwis był bardziej przyjaźniejszy dla kierowcy ( ceny !!!!!!! ) W serwisie za linkę do hamulca ręcznego śpiweają 150,00 zł sztuka - kupiłem orginał w sklepie z częściami do samochodów ja[pońskich i koreańskich - 57,80 zł sztuka. Przywieziono mi z Niemiec z serwisu linkę -orginał 64,00 zł sztuka. Ale co sę dziwić w naszym kraju jest taka polityka handlowa , lepiej sprzedać np.jedno za 50,00 zł niż 2 po 40,00 zł. Ceny w serwisie...
~Andrew
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Jak dla mnie bardzo przyjemne autko, bardzo pojemne mało usterkowe. Jedyną ale za to poważną wadą jest rdza, niestety trzeba z nią walczyć. Jednak po za tym małe usteeczki. Zdecydowanie polecam!! Ps. Bezpieczeństwo jest znikome, brak poduszek, abs.
3,2
~pergamin@o2.pl
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Niestety natrafiłem na wyjątkowo felerny egzemplarz lub po prostu te samochody dobrze służą do pewnego przebiegu, a potem lawinowo się sypią. Nie polecam więc kupować tych aut z przebiegiem powyżej 200tyś kilometrów.
~dzodzo
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
za 13000zł z 1999 roku to autko warte tych pieniedzy czesci oryginalne nie sa drogie np cewka wysokiego napiecia 160 zł u dilera to sie wacha od 280 do 450 za ta sama cewke przewodu 20 złoty klocki oryginał 80zł komplet tył 60wymiana paska rozżadu razem z paskiem zaznaczam oryginalnym 250 zł
~Kazik
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Ayto w klasie C (golfa) kosztowało 1999r w salonie 42 tys. nie posiadało tylko klimatyzacji. Każdy niemiecki samochód tej wielkości i wyposażeniu kosztowałby od 61 do 67 tys. różnica w cenie to chyba cena "prestżu". Ale snobów nie brakuje. To mój 6 samochód w ciągu 30 lat po Renault Gordini, Wartburgu 1000, Syrenie 105 l, Fiacie 126p, Polonezie 1,6.
3,8
~eM
na prawdę - auto warte zainteresowania. Średniaczek, ale bardzo
~e-meil:andrzej_rz@onet.eu
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
KIA SEPHIA II SPISUJE SIĘ DOBRZE ,JEST MAŁO USTERKOWA,SILNIK NIERZAWODNY. UWAGA!nie należy dopuścić do rozładowania akumulatora-niezbędne jest wóczas zakodowanie komputera i kluczyków.
~Jacek
przejechałem 130000km i mogę powiedzieć że za takie pieniądze to rewelacja
~PAWEŁ
Sedan 1.5 i 80KM 59kW
Ogulnie autko bardzo fajne gdyby tylko nie te słabe chamulece ... To jest jedyna rzecz ktora uwazam za minus tego samochodu.