Oceny Kia Shuma I

Najnowsze oceny Kia Shuma I

2,9
~zniewolony przez KIA
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Co padło: cała elektryka kilka wizyt u elektryka i co i nic dalej to samo, skrzynia biegów, brak ręcznego 8h pracy mechanika i nic,cylinderki hamulcowe o zgrozo!, to jest konceptcar powinni nad nim jeszcze z 10 lat popracować, serwis nie powiem gdzie ale to była młodzież bez kontroli uczyć sie trzeba ale nie na moim aucie SHUMA bardzo przepraszam że Cie kupiłem powinnaś zostać w salonie (teraz leczenie psychiatryczne na oddziale zamknietym)...
3,5
~brumen@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Problem zimmobilizera wyskoczył po przejechaniu 250ciu km od Katowic przez dwa tygodnie auto męczyli w serwisie AUTOELEKTRONIKA;Krotoszyn.Serwis zrezygnował z naprawy tłumacząc się,ze nie potrafi naprawic że komputer padł itd.Zabrałem auto do serwisu do Katowic w tygodniu auto naprawili immo... wymienili i autko chodzi. Powracając do poprzedniego serwisu gdy odbierałem auto miałem bezpieczniki po palone i komputer rozprogramowany.Wygląda to...
3,3
~Teich
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Baaaaardzo źle oceniam blacharkę ,koroduje na potęgę od stanu małych ognisk rdzu do dziur w blasze nie trwa więcej niż pół roku. Już odłożyłem pieniądze na nowe progi ( 2 i pół raza droższe niż np do golfa), Jak je zrobie to samochód zyska na wyglądzie. W planach mam również kupno nowych bieżnikowanych opon.
~Scooter
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
To co piszą, że to auto awaryjne to istna bzdura. Po przejechaniu 174 000 km, to co robiłem w tym samochodzie to wymiana klocków hamulcowych i oleju w silniku. Jedyne co sie zepsuło to elektryczna antena po ok. 70 000 km. i podnośnik szyby u pasażera. Generalnie tapicerka na siedzeniach mogłaby być lepsza. Co najważniejsze po 10 latach auto może sie naprawde podobać
~grzegorz
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Jestem zadowolony z tego auta. Pominąwszy podłe plastiki we wnętrzu oraz wymienione powyżej usterki, uznałbym, że auto jest naprawde godne polecenia. A w relacji cena - jakość jest nie do pobicia. Faktycznie, auto nie jest szpanerskie, ale do codziennego użytku - jak znalazł
3,7
~Darek36
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Samochód naprawde bardzo dobry Shuma1 niedoceniany przez innych naprawde godny polecenia, niezłe osiągi, wyposazenie pojemny bagażnik, spalanie w normie.Minusem sa jednak czesci blacharskie i reflektory
~andsel
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Zamieniłem szumcię na nissana, ale to był dla mnie członek rodziny,,,przyspieszenie i niebywała konsekwencja podczas wyprzedzania , szczególnie na dalekich trasach...gdzie nie bała się jakichś WIELKICH marek...
~Paczuch
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Dobre auto za niską cenę. Trochę brakuje mocy, ale za to miejsca jak w prawdziwej limuzynie.
3,7
~radekprzewozy
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Całkiem dobre auto na dojazdy do pracy itp. Gnije jak cholera, w środku jest głośno i tandetnie ale ogólnie nie jest źle.
~aete
Hatchback 1.5 i 16V 88KM 65kW
Bardzo przyjemne, wygodne oraz nie uszczuplające portfela autko :) nawet dla 5 osobowej rodzinki.