Lista ocen Kia Sorento I 2.5 CRDi 140KM 103kW 2002-2009 (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik Sorento
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Ponieważ wcześniej jeździłem dużym vanem z ciemnymi szybami, to narzekać nie mogę, ale dla kogoś kto przesiada się z mniejszego auta na początku może być trudno manewrować tym autem. Szczególnie, że siedzi się dość wysoko, a widoczność do tyłu jest dość ograniczona... Polecam czujniki cofania, bo są one naprawdę ogromnie pomocne! Z kolei - dzięki wspomnianej wysokości samochodu - widoczność na wprost jest świetna, co przydaje się szczególnie...
~mario
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Do przodu i na boki super - wysoko się siedzi. Do tyłu - bardzo duże lusterka ale bez czujników cofania nie wiesz gdzie się kończy tyłek. Nie oznacza to, że w innych samochodach, którymi jeżdżę jest lepiej - generalnie uważam, że czujniki cofania to jeden z tych gadżetów na które warto wydać pieniądze.
~maxicorp
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
B.duże auto nie tylkoz zewnątrz !!! na tylnej knapie jest sporo miejsca nie tak jak u konkurencji (zaglądnijcie do Grand Jeepa śmiech) duże szyby bez wynalazków jest świetnie do tyłu to wiadomo auto wysokie i szyba jak w kombi czujnik cofania nie jest konieczny ale pomocny..
~Stacja
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Tu dopiero poznałem co to jest widoczność . Auto jest wysokie więc ponad dachami samochodów widzę wszystko co dzieje się na drodze .Mogę więc o kilka samochodów wcześniej zmienić pas w razie korków .Z cofaniem też nie ma żadnych problemów , wszystko widać .
~Jacek Daniel W
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Jeśli chodzi o widoczność do przodu jest ok, Minusem jest widoczność do góry kiedy się podjedzie za blisko świateł to trzeba się wyginać by zobaczyć górne światła.
~jacek.daniel
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
słaba widoczność do góry. przed światłami trzeba stanąć parę metrów dalej bo nie widać sygnalizacji świetlnej. ogólnie widok do przodu jest dobry i nie przeszkadza.
~Holio
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
wysoka pozycja za kierą plus duże lusterka i czujniki parkowania oraz duże powierzchnie przeszklone zapewniają doskonałą widoczność . Człowiek czuje sie "panem" drogi ;)
~Jarek
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Przy takiej wysokości oczu kierowcy widoczność bez zarzutu. Widać z daleka, co się dzieje mocno z przodu - przydatne w przypadku korków, czy wcześniejszej konieczności hamowania.
~gringo7
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Do przodu rewelacja. Boki są jak panorama racławicka. Gorzej do tyłu. Mam przyczepke. Podczas cofania nie widać niczego. Przydałaby się kamerka. Tak czy siak daje max pumktacji.

Usterki Kia Sorento I

Kia Sorento I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~danielR
Terenowy 2.5 CRDi 140KM 103kW
Dobra widoczność z przodu, lepsza niż w Grand Cherokee minimalnie gorsza niż w Oplu Fronterze B. Na minus najmniejsze lusterka z trzech wymienionych.