Lista ocen Kia Sorento III (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skurczybyk
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
To najbardziej awaryjny samochód jaki posiadałem, jakim jeździłem. Jak można coś takiego produkować i chwalić się 7 letnią gwarancją - skoro po przejechaniu 50 tyś. km można zostać w środku lasu w ciemną noc z niesprawnym samochodem. Panowie z KIA powinni przepraszać klientów za taki szmelc na kolanach. Wydać 180 tyś. na to badziewie to skandal. Jestem wściekły na siebie, że dałem się tak nabrać. Mam nadzieję, że inni posiadacze tego samochodu...
~Zbigniefw
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Mniej niż 100000km. i wymiana rurki klimatyzacji od 3 rzędu siedzeń, wymiana chłodnicy silnika ( póki całkiem nie zgniła całkiem i płyn nie poszedł do skrzyni), wymiana czujnika tem. zewnętrznej (oszukiwał i klima robiła duże skoki temperatury), wymiana czujnika ciśnienia turbiny (przepuszczał), wymiana sondy lambda, wymiana ogranicznika drzwi kierowcy. Napęd 4x4 na razie działa, ale są przypadki kosztownej awari sprzęgła i frezów w skrzyni.
~Japek
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Przy 70 tysiącach przy odpalaniu zaczeły pojawiać się niepokojące dzwięki, wizyta w serwisie nie pomogła przy 103tyś km silnik odmówił posłuszeństawa ,gwarancja nic nie warta! serwis odmówił naprawy zwalajac wine na złej jakości paliwo po czym wycenił naprawę na 23tyś zł .
~Skurczybyk
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
j.w. tj. brak - jednak 7 lat gwarancji to marketingowa ściema. Prawda jest taka, że to 150 tyś. km co w moim przypadku oznacza około 3 lata jazdy.
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
przez 101.000 km nie miałem żadnej poważnej awarii
~cesar
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
dotychczas (1rok, 43000km) bez żadnych problemów
~Adam
Bez poważnych awarii