Lista ocen Kia Sorento III (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jest super. Mam 190 cm. Wsiadałem do różnych aut, cofałem się tak aby mi było wygodnie i patrzyłem czy z tyłu ktoś jeszcze usiądzie. W tym aucie jest bardzo dużo miejsca. 2 rząd można przesuwać przód-tył o kilkanaście cm. Więc nawet w 7 osób jedzie się wygodnie. W 3 rzędzie jest więcej miejsca niż w 2 rzędzie w Nissan Qiszkaj po odsunięciu fotela kierowcy do pozycji dla mnie wygodnej. Szkoda, że normalne duże walizki nie wejdą już za 3 rząd....
~Jarosław
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Trochę mało miejsca z tyłu na kanapie w drugim rzędzie (mieszczę się z lekkim zapasem) ale to może moje zboczenie bo wcześniej miałem Forda S-maxa. Za to w 3 rzędzie daje się jechać - mam 186 cm wzrostu. Gdyby auto było z 10 cm dłuższe pewnie było by znacznie lepiej. Bagażnik niby 600l. ale dosyć płaski (jak w Q7 pierwszej gen.) przez co po załadowaniu walizkami (postawiona na boku wstają ponad roletę - brakuje jakiś 10 cm żeby się zmieściły...
~garbus1303
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Auto zapewnia więcej niż wystarczająco miejsca osobom podróżującym z przodu. Drugi rząd siedzeń zapewnia także dużo przestrzeni, ale siedzenia są wyprofilowane raczej z myślą o dwóch, niż trzech osobach. W trzecim rzędzie miejsca na nogi jest mniej, ale fotele są niemal pełnowymiarowe i zapewniają wystarczający komfort podróżowania. Wyższym osobom może zabraknąć nieco przestrzeni nad głową.
~BP
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Z przodu jest super. Z tyłu kanapa jest przesuwana (i dzielona) więc ilość miejsca można regulować. przy odsuniętej miejsca jest dużo. Do tego brak tunelu środkowego zwiększa przestrzeń. Nawet na rozkładanych fotelach trzeciego rzędu jest wystarczająco miejsca dla dorosłych (chociaż raczej na krótkie trasy, również ze względu na malutki wtedy bagażnik).
~Tomasz z Pogwizdowa
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
To byl jeden z kluczowych elementow wplywajacych na zakup - kierowca 10/10 pilot 10/10 pasazerowie 10/10 ... trzeci rzad siedzen... chyba bez sensu , skorzystalem z tego raz i musialem sie nagimnastykowac zeby wpakowac i wypakowac wszystkich do i z samochodu .
~Skurczybyk
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
To największa zaleta tego samochodu. 6 letni dzieciak chodzi między siedzeniami na wyprostowanych nogach, dużo miejsca na nogi i nad głową. W porównaniu z typowym kombi to istna przepaść. Oczywiście w porównaniu do dużych SUV w USA to Sorento jest jak zabawka - zresztą nawet Q7 też.
~Garczar
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Olbrzymia ilość miejsca dla 5 cio osobowej rodziny. Wyjazd przez całą Polskę w 6 osób (4 dorosłe + 2 dzieci) z bagażami na tydzień bez bagażnika dachowego został zrobiony. Nie czułem się wówczas jak beduin podczas przeprowadzki.
~Pietruszka
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Bardzo dużao mniejsca w pierwszym rzędzie. W drugim to samo, wygodna pozycja na nogi, bez kolan pod brodą. W trzecim... jest miejsce. Raczej dla kobietki lub dziecka ale jest. Ale 7 miejsc to opcja a nie norma.
~JANUSZ K.
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
3-CI RZĄD SIEDZEŃ ZBĘDNY ZE WZGLĘDU NA BARDZO OGRANICZONĄ PRZESTRZEŃ. TEJ KLASY I WIELKOŚCI SAMOCHÓD POWINIEN ZAPEWNIAĆ KOMFORT WSZYSTKIM PASAŻEROM.
Dziennik kosztów dla Kia Sorento III
8,9
~Daniel
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Przy wzroście 183 cm pasażerowie za kierowcą nie mają za dużo miejsca , 3 rząd siedzeń raczej dla dzieci lub krótki odcinki .