Lista ocen Kia Sorento III (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
za 160 000 PLN dostałem auto bardzo dobrze wyposażone, brakuje mi jedynie mocniejszego nagłośnienia. Ale to sobie kiedyś dokupię. Podobnie jak otwierany nogą bagażniek - w cenie 2800 PLN. Rozważałem Kodiaq, ale wersja w tym wyposażeniu kosztuje więcej, a auto jest mniejsze i ma krótką gwarancje 2 lata/60 tyś KM. Więc to chyba auto dla niedzielnych kierowców. Mitsubishi outlander- rozważałem opcje za 135 000. Ale jest to auto dużo...
~Jarosław
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Tu wydaje się nie mieć konkurencji. W GT Line mam kompletne wyposażenie - head up, radar, automat, aktywny tempomat, ostrzeżenia o ruchu poprzecznym, kamery 360, panorma otwierana - generalnie wszystko co sobie stryjenka zażyczy. W niemieckich markach trzeba za to zapłacić prawie 2x więcej a różnicy w jakości jakoś specjalnie nie widzę (jeździłem X6 i Q7). Po 5 latach i prawie 130 tyś. nic mi nie trzeszczy, spasowanie ok, materiały ok i co...
~Skurczybyk
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
To jeden z głównych powodów zakupu samochodu. Nikt inny nie oferuje tyle za tyle. Do tego upust w salonie około 10 tyś. Otrzymujemy za to duży, max wypasiony samochód z napędem umożliwiającym sprawne przemieszczanie i zaparkowanie tam gdzie samochody miejskie nie mają szans wjechać
~garbus1303
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jest to prawdopodobnie auto o najkorzystniejszej relacji ceny do jakości w przypadku SUVów z tego segmentu rynku. Sorento może też śmiało konkurować z segmentem premium, oferując bardzo dobre wyposażenie i wysoką jakość wykorzystanych materiałów.
~pablosalam
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jest to najdroższe auto jakie miałem, cena adekwatna do wyposażenia, jednak prawie połowę niższa niż marek premium z podobnymi dodatkami. W porównaniu do BMW X3 za 260 tys. którym jeździłem Sorento to SUPER wyposażona OKAZJA CENOWA!
~darek narciarz
SUV 2.2 CRDi 200KM 147kW
Po testach innych samochodów myślę, że "korea " dogoniła resztę i cena jest bardzo dobra dla tych, którym nie przeszkadza logo,a 7-lat gwarancji na najważniejsze podzespoły reszta nie posiada.
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Z czym porównać suva 7 osobowego napakowanego wszystkimi nowinkami elektronicznymi ? z XC60 które kosztowałoby 100-150 tys więcej ? stosunek jakość/cena zmiata konkurencję
~phedonis
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jesli generacja 3 sorento bedzie podobnie jak 1 i 2 przodowac w statystykach awaryjnosci to przewaga cenowa nad konkurencją zniknie.
~Garczar
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Za tą cenę nie znajdziesz auta które możnaby porównywać. Zarówno wielkością, osiągami czy wyposażeniem.

Usterki Kia Sorento III

Kia Sorento III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej
SUV 2.2 CRDi 200KM 147kW
Z pełnym wyposażeniem z silnikiem 2,2 200 km auto demonstracyjne 175 tyś złotych kupione poza Polską