Oceny Kia Sorento III SUV Facelifting

Oceny Kia Sorento III SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Sorento III SUV Facelifting

~Wojciech
SUV Facelifting 2.2 CRDi 200KM 147kW
Fajne autko, z chip fabryczny na ok. 240KM, skrzynia 8AT wyrabia duży moment ponad 500 Nm. Może nie przyspiesza od zera jak inne suvy z 3.0 (7s) ale jak już ma 80/100km/h to przejazd przez autostrady zwłaszcza DE czysta przyjemność przy obroty 2 ,5tyś max, średnie spalanie z Poznania do Berlina z powrotem ~ 8 ON. (3 x w miesiąc jadę tą trasę). Wcześniej miałem Optime, ale chciałem coś wyższego, no i 2.2 nie bierze oleju, a optima 1.7...
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jestem zadowolony z zakupu, jak i cała moja rodzina, a szczególnie dzieci, które szukają okazji do siedzienia na 3 rzędzie. W 3 miesiące przejechałem 7000 km- Zakopane, Mazury, Podlasie. Wyjazdy rodzinne tym autem to przyjemność. Duże, przestronne, bezpieczne auto. Do tego zwinne i całkiem dobrze przyśpiesza. Świetne światła drogowe LED. Wybrałem je z uwagi na 7 rząd siedzeń oraz to że amerykański organizacja testująca uznała je za jedno z...
~Maciej
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Posiadałem wersję GT Line, auto na prawdę fajne dla większej rodziny, szerokie fotele, wielki bagażnik. Samo zawieszenie dość twarde w mojej wersji i samochód potrafił dość mocno skakać i bujać się na garbach poprzecznych... a piszę ten komentarz bo skradziono mi go miesiąc temu
~cesar
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Bardzo wygodne, przestronne auto. Doskonale radzi sobie również w warunkach zimowych i górskich (Alpy). Genialne światła LED. Bardzo dobra jakość wykonania wnętrza. Komfortowe miejsca również z tyłu, co jest ważne w czasie dłuższych podróży z dziećmi.
~BP
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, super zakup za te pieniądze. Świetnie sprawdza się jako auto rodzinne. Jest duże, komfortowe i daje poczucie bezpieczeństwa. Szukałem dużego SUV'a z dieslem, automatem, napędem AWD i dobrym wyposażeniem i KIA wypadła najlepiej.
~Jacek
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Posiadam wersję GT Linę. Samochód bardzo dobrze zrobiony,mega komfortowy i super wyposażony. Nie widzę absolutnie żadnych powodów żeby za tak zwaną markę Premium z takim wyposażeniem płacić drugie tyle.

Usterki Kia Sorento III

Kia Sorento III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Auto jest genialne, polowałem na nie od roku, trzeba było sporo poczekać, bo do polskich salonów weszło dopiero w marcu, ale było warto, nie ma się do czego doczepić. Posiadam wersję GT Line ze szklanym dachem.
~Jarosław
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Fajne auto rodzinne, wygodne, dosyć przestronne. Zbyt mały silnik - ciągle oglądam się za Durnago R/T 5,7 :)
~Garczar
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Generalnie dobre, solidne auto. Dobrze się prezentuje.
~Michał
Czekałem rok i 25 tyś kmżebybpontakim okresie wystawić bardzo pozytywną opinię