Ocena kierowcy - Kia Soul I Crossover

kierowca bombowca, 12 lat temu
Silnik 1.6 DOHC CVVT 124KM 91kW
Rok produkcji 2010
Kia Soul I Crossover 1.6 DOHC CVVT 124KM 91kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
rewelacyjny wygląd a nie taka szarzyzna jak pozostałe auta na naszych drogach. Super przyśpieszenie i kultura pracy silnika.
wcale nie jest taki głośny jak tu inni wypisują. Bardzo dobra elastyczność nie trzeba za często pracować lewarkiem. Przyśpieszenie 11s do setki daje dużo frajdy.
Biegi wchodzą bez zarzutu. Małe przełożenie skoku co jest na plus. Wsteczny też łatwo wchodzi. Brakuje 6 biegu, ale od roku 2011 ma być.
trzyma się drogi pomimo jego wysokości. Ma prawie wszystkie możliwe układy w standardzie.
przód na czwórkę, tył przydałby się czujnik parkowania. Przednia szyba bardzo duża i wysoko się siedzi to na plus.
Klima daje nawet na 1 zakresie. Brakuje automatycznej bo w manualnej trudno ustalić jednakową temperaturę.
Jak na takie rozmiary to wnętrze jest suuper duże. Bagażnik? No tego to praktycznie niema. Ale zakupy się zmieszczą.
Nie narzekam. Jak dla mnie jest cicho.
Benzyna trochę dużo pali średnio 8,5 w mieście, ale porównując inne silniki 1,6 to wszystkie tak mają. Na trasie przy ekonomicznej jeździe 6 l. Porównywałem ceny części i są takie jak innych aut. Przeglądy podobnie jak u innych.
Za taką cenę i takie wyposażenie na naszym rynku nie ma lepszych alternatyw.
nowy
nowy