Ocena kierowcy - Kia Soul I Crossover

Silnik 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Rok produkcji 2009
Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Inne : Cena jest baardzo atrakcyjna
ja się pytam gdzie jest półka??? ---------------------------------------------------- Pamiętam, że w momencie kupowania Soula brak półki wydawał się jakimś totalnym nieporozumieniem, teraz nie ma to większego znaczenia. Bardziej przerażają fatalnej jakości plastiki, twarde i rysują się przy każdej okazji :(( Oceny nie poprawiam.
głośny, słaba dynamika
właściwie już się przyzwyczaiłem, że zanim wrzucę jedynkę, to muszę wajchę biegów odciągnąć w kierunku piegów 3/4 bo inaczej nie idzie wrzucić jedynki, coś blokuje ruch w kierunku biegów 1/2 ------------------------------------------------ Po roku jeżdżenia Soulem nie zauważam już tej niedogodności.
stuka, słychać wpadające koła w absolutnie każdą dziurę. Jak na samochód miejski kiepski w manewrach na parkingu, jest za szeroki, za długi, ma za duży promień skrętu.
lekko przeszkadzają przednie słupki, ale jest nieźle. Przednia szyba jest ogromna. Gorzej z tyłu. Wysoka burta mocno ogranicza widok do tyłu
bez zastrzeżeń. Wszystko jest pod ręką tam gdzie trzeba. Ale bagażnik jest za mały, stanowczo za mały (220L). Za bagażnik jedna gwiazdka mniej.
brak klimy automatycznej, ustawienie dmuchawy w pozycji: na korpus, przy ustawieniu siły na jedynkę jest zdecydowanie za mocne, po prostu przeszkadza. ------------------------------------------------ Po roku jeżdżenia Soulem nie zauważam już tej niedogodności. Poprawiłem ocenę.
wpasuje się każdy - i koszykarz i taki przeciętniak jak ja z dużym brzuchem
jakie wyciszenie? silnik i odgłosy z podwozia zagłusza wszystko...
fatal, gdybym wiedział nie kupiłbym Soula. Miasto: 10L / 100km
relatywnie Soul jest tani, ale uwaga, Soul nie ma tylnej półki - wg mnie to skandal. Półka jest dostępna jako akcesorium za 900zł - kolejny skandal
autoalarm do poprawki, reszta jak na razie działa. ------------------------------------------------ Rok jeżdżenia Soulem bez żadnych problemów. Poprawiłem ocenę.
brak poważnych usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW [l/100km]