Lista ocen Kia Sportage III SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW 2011-2013 (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marta
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Ogólnie auto bardzo ładne i przyjemne w użytkowaniu. Niestety nie budzi zaufania, o czym świadczy awaria skrzyni biegów po 13 tys. km. Mam w domu dwie Kie - Cee'da i Sporage i kolejnej już nie kupię. Z Cee'da byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego zdecydowaliśmy się na drugie auto tej marki. Niestety teraz żałujemy tej decyzji, gdyż wydając 100 tys. zł na auto, oczekuje się wyższej jakości, niż ta, którą otrzymaliśmy w Sportage'u....
~Roman
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
fatalne serwisy obsługi nie potrafiące poprawnie ustawić samochodu ( światła , ustawienie kół jezdnych osi tylnej) jak również brak chęci aby to poprawić od razu , naciągnięcie tapicerki przednich foteli od dołu z przodu wykonują jako \"dobry gest serwisu\", nie potrafią usunąć usterki jaka jest rozkładanie się oparcia fotela kierowcy po przejechaniu około 60-80 km po asfalcie a po polnej drodze około 5 km. Zdecydowanie odradzam zakup tego...
~MW
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Auto b.dobrze skonfigurowane i dopracowane jak na tą cenę. Prowadzi się b. wygodnie i komfortowo. Też kobieta nie ma z tym problemu, a nawet lubi :) Całkiem dobrze radzi sobie w warunkach terenowych, błotnych jak i stromych zjazdach.
~laik
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Bardzo fajne auto, bogate wyposażenie, sprawne zawieszenie, mocny silnik i napęd AWD (bardzo sprawny układ działający niemal jak stały - nie musi wystąpić poślizg przednich kół aby pojechać z 4 kół)
~Rafal
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Brzydkie, ale dosyć pożądane i bezawaryjne auto, które zaskoczyć może niskimi kosztami eksploatacji.
~Jacek Stp
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tylny most do wymiany, elementy układu zawieszenia do wymiany, niski komfort jazdy.
~Karton007
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Aż żal sie rozstać ale latka mijają.
~Greg
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
super wyglad fajny silnik super wyposazenie
~Tomek
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Fajne autko dla kobiety, ale i dla faceta
Dziennik kosztów dla Kia Sportage III SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
9,2
~tomala72
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Z dużym plusem jak na razie w kierunku 5.
Kia Sportage III SUV