Oceny Kia Sportage III SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW 2011-2013

Najnowsze oceny Kia Sportage III SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW 2011-2013

2,8
~Marta
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Ogólnie auto bardzo ładne i przyjemne w użytkowaniu. Niestety nie budzi zaufania, o czym świadczy awaria skrzyni biegów po 13 tys. km. Mam w domu dwie Kie - Cee'da i Sporage i kolejnej już nie kupię. Z Cee'da byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego zdecydowaliśmy się na drugie auto tej marki. Niestety teraz żałujemy tej decyzji, gdyż wydając 100 tys. zł na auto, oczekuje się wyższej jakości, niż ta, którą otrzymaliśmy w Sportage'u....
3,2
~Roman
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
fatalne serwisy obsługi nie potrafiące poprawnie ustawić samochodu ( światła , ustawienie kół jezdnych osi tylnej) jak również brak chęci aby to poprawić od razu , naciągnięcie tapicerki przednich foteli od dołu z przodu wykonują jako \"dobry gest serwisu\", nie potrafią usunąć usterki jaka jest rozkładanie się oparcia fotela kierowcy po przejechaniu około 60-80 km po asfalcie a po polnej drodze około 5 km. Zdecydowanie odradzam zakup tego...
~MW
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Auto b.dobrze skonfigurowane i dopracowane jak na tą cenę. Prowadzi się b. wygodnie i komfortowo. Też kobieta nie ma z tym problemu, a nawet lubi :) Całkiem dobrze radzi sobie w warunkach terenowych, błotnych jak i stromych zjazdach.
2,9
~Jacek Stp
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Tylny most do wymiany, elementy układu zawieszenia do wymiany, niski komfort jazdy.
~Rafal
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Brzydkie, ale dosyć pożądane i bezawaryjne auto, które zaskoczyć może niskimi kosztami eksploatacji.
~laik
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Bardzo fajne auto, bogate wyposażenie, sprawne zawieszenie, mocny silnik i napęd AWD (bardzo sprawny układ działający niemal jak stały - nie musi wystąpić poślizg przednich kół aby pojechać z 4 kół)
~Karton007
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Doposażony samochód sprawił ze z przyjemnością wsiadałem do auta (Widoczność)
~nawrocki
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Bywa też 13/100 km cykl mieszany,po za tym po włączeniu ECO to nie widzę zmniejszenia spalania a tylko zamulenie silnika i wycie silnika.Miasto- jazda do pracy i z powrotem 32 km trochę miasta trochę autostrady A4 ,starczy na 19 dni roboczych pełny zbiornik paliwa pod korek 64 litry (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~rr
2,8
~Kierowca
SUV 2.0 CRDi 184KM 135kW
Moc i moment obrotowy wskazuję, że samochód powinien być dynamiczny jednak w rzeczywistości jest ospały i przy tym głośny. (Silnik)
Kia Sportage III SUV