Lista ocen Kia Venga (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dd
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Za te pieniądze moglem wziąć fabie, ale gorzej wyposażoną i z silnikiem turbo (ktoreko nie chcę) i ciaśniejsza w środku. Albo astre, ale dużo biedniejsza. Citroen c4 - ale to sedan i wcale nie wiekszy w środku A vw poza zasięgiem cenowym - ale w srodku zupełnie inna jakość. Tak do 60tyz zł mam z wyprzedaży rocznika wersje L +navi, kamera cofania, podgrzewane przednie fotele i kierownica, tempomat silnik 1,6 + 6 biegową skrzynia, wszystkie...
~fr3sh
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Za 54 tysiące dostałem wersję z automatyczną klimatyzacją, 16-calowymi felgami i panoramicznym dachem (jest świetny - polecam) oraz dodatkowym alarmem. Nie doszukałem się w nigdzie nawet zbliżonej oferty za takie pieniądze. Chciałem kupić Nissana Note, ale przy Vendze wygląda jak z innej epoki - szczególnie w środku. Honda Jazz też mnie nie przekonała - jest znacznie mniejsza no i to losowe miejsce produkcji (zamówione auto może pochodzić...
~krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
Gdybym zdecydował się na wersję 1,6 125KM , 6 biegów - pewnie byłbym bardziej zadowolony, ale i tak nie można narzekać. Środkowa wersja wyposażenia a w aucie jest wszystko czego potrzeba: pełna elektryka, klima automatyczna, bluetooth z telefonem, składane elektrycznie lusterka, podgrzewane fotele i kierownica, przyciemniane szyby z tyłu, długo by wyliczać. To wszystko za 55 tyś zł. Za nowe auto z siedmioletnią gwarancją.
~mrysiek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Myślę, że jak za tą cenę dostaje się bardzo fajne auto. Powiem tak, nie widziałem, żeby inna marka dawała tyle samochodu w tej cenie ;) Oczywiście wykończenie nie jest z klasy premium tylko to twardy plastik, ale złożony w bardzo praktyczny projekt. Dodatkowo co sprawdzone to twarda i gruba blacha odporna na wgniecenia parkingowe (nie jak w hondzie), ale za to lakier cieniutki (jak w hondzie ;).
~asas
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
za tą cenę nie da się kupić tak wyposażonego i dużego auta może drażnić wszech obecny plastik gdyby ktoś mnie posadził w środku i nie wiedział bym jaki to samochód pomyślałbym że to dacia lub coś podobnego tanie budżetowe auto no ale pewnie jakby miały takie wyposażenie i silnik o podobnej mocy to cena byłaby podobna
~AW
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Na co dzień jeżdżę Mitsubishi Outlanderem, a Kia jest kupiona dla żony. Jak porównuję oba samochody pod względem jakości materiałów, spasowania, przestrzeni dla pasażerów to uważam, że Venga to bardzo dobry zakup, a do tego kosztuje jedną trzecią tego co Outlander. No i ta siedmioletnia gwarancja - po prostu bomba.
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Jakość może jest i słaba, ale nie znajdziecie w tej cenie lepszego auta. W salonie można się targować, moja wersja kosztowała wg katalogu 59500zł, udało mi się wynegocjować 52500zł plus dodatkowe opony zimowe. Wszystkie inne auta z tego zakresu cenowego są zdecydowanie gorsze, mimo sporych wad Vengi.
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Tylko mnie zastanawia dlaczego w polsce podstawa kosztuje 39900złotych a tu 18600euro.Top model 20450eu co i tak dyskwalifikuje opla meriwę czy nissana note.Jakość marki powoli się formuje dla klienta pozostaje niesmak sygnałów o niesolidnych serwisantach w polsce i czasie wykonania usług.
~Reda1952
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Kupując Vengę sądziłem, że podejmuję ryzyko a 7 lat gwarancji to chwyt reklamowy. Teraz uważam, że to był najlepszy wybór, na jaki mogłem sobie finansowo pozwolić, choć dysponowałem jeszcze rezerwą finansową. Kupiłem to co chciałem za mniej, niż na to miałem przeznaczone. Czysty zysk.
~Andrzej32
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Auto trochę droższe od fiesty, corsy ale w zamian dostaje się samochód z innej bajki. Kupiłem na wyprzedaży rocznika, trochę się potargowałem i wyszło, że za 4 tysiące więcej mamy idealne auto do naszych potrzeb, dwie klasy wyżej od aut z segmentu B.