Lista ocen Kia Venga (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dd
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Siedzenia są twarde, ale to wrażenie znika lub przestaje być odczuwalne po kilku kilometrach. Na siedzeniach się siedzi jak na wygodnym krześle lub fotelu. Oparcie dobrze wyprofilowane - plecy nie bolą po dłuższej jeździe (wiem coś o tym, bo mam zwyrodnienie kręgosłupa i w takim ceedzie gdzie się siedzi z nogami wyciągniętymi do przodu po 50 km już mi było niewygodnie). Komfortu dodają dwa oddzielne podłokietniki dla kierowcy i pasażera z...
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Byłoby doskonale, gdyby nie szerokość przednich słupków, które na skrzyżowaniach bardzo utrudniają skręcanie w lewo. Po prostu nie widać, czy ktoś idzie po pasach, trzeba zerkać raz przez przednią szybę, raz przez lewą, bo po prostu nie widać, gdzie się jedzie. Lusterka świetne, po odpowiednim wyregulowaniu nie istnieje martwa strefa. Samochód na początku trudny do wyczucia, ale potem jest świetnie. Nie mam czujników parkowania i uważam, że w...
~Bartosz Reda
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Rewelacja. Prowadząc auto nie macam samochodu, więc mam gdzieś twarde plastiki i inne dodatki. Wygodne fotele, długie siedziska jak na tą klasę. Podłokietnik w idealnym miejscu (mam 179 cm). To, co przeszkadza, to polakierowane wstawki w czarnym lakierze fortepianowym, słońce potrafi kuć w oczy odbijając się od tego, ale - jak jest mocne słońce to i tak się jeździ w okularach przeciwsłonecznych, zatem nie przeszkadza.
~fr3sh
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Siedzi się bardzo wysoko, szyby spore, lusterka gigantyczne. Jedynie brak dobrej widoczności przez tylną szybę przy parkowaniu. Problem ten rozwiązują montowane gratis czujniki parkowania. W połączeniu z wielkimi lusterkami sprawdzają się świetnie. Jak to w małych MPV przedni słupek jest bardzo wysunięty. To nie wada i nic nie zasłania tak naprawdę. Po prostu trzeba się przyzwyczaić po przesiadce ze standardowego auta.
~asas
Mikrovan Facelifting 1,6 DOHC CVVT 125KM 91kW
dobra nawet lepiej kamera cofania mogła by być z dynamicznymi liniami no ale duży plus za to że jest kto spróbuje jazdy z kamerką będzie ją chciał mieć u siebie jedyny bezsens to kamera cofania z czujnikami parkowania tylko z tyłu które tylko pikają jakby dali je z przodu byłoby lepiej
~Miguel
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Fatalny słupek z przodu, trzeba uważać przy skręcaniu, zwłaszcza w lewo. Krótki przód i brak widoczności maski - trzeba poczuć samochód, aby operować nim na parkingu "na styk". W lusterkach zupełnie źle ocenia się tył samochodu przy dojeżdżaniu np. do innego samochodu. Kamera ratuje sytuację...
~spinoo
Mikrovan 1.6 CRDi 128KM 94kW
Dla mnie rewelacja , nie przeszkadza mi ten dodatkowy słupek . Duża przednia szyba , wysoka pozycja za kierownicą , doskonała doświetlenie drogi . Duże lusterka boczne . Troche kiepsak widoczność w czasie cofania , ale czujniki cofania i jest ok
~krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 DOHC 90KM 66kW
Generalnie bardzo dobrze z wyjątkiem lewego słupka A. Faktycznie trochę ogranicza widoczność, na skrzyżowaniach trzeba być czujnym. To problem wielu nowych aut, to chyba cena za wysokie oceny w testach EuroNCAP.
~w_lker
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra mimo sporych słupków. Przy tego typu słupkach trzeba uważać przy skrętach przed przejściem ale to jest oczywisty obowiązek kierowcy. Lusterka są duże i uzupełniają taką sobie widoczność do tyłu.
~Łukasz
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach. Duża powierzchnia szyb, trójkątne szybki z przodu, duże lusterka. Trudno tutaj szukać wad ale jak trzeba to przednia szyba mogłaby posiadać pasek przeciwsłoneczny.