Lista ocen Kia XCeed Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2022 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Ergonomia w xceedzie jest na wysokim poziomie. Wszystkie glowne funcje sterowane dedykowanymi przyciskami fizycznymi co w dzisiejszych czasach jest zadkoscia. Zeby to docenic trzeba posiedziec dla odmiany w golfie lub skodzie oktavi. Tam sterowanie z ekranu dotykowego doprowadzi kazdego do nerwicy. W xceed wszysko jest na miescu i tam gdzie powinno. Jak w golfie lub passacie ale z przed kilku lat.
~Andrzej
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Nie widzę niedociągnięć. Miejsce dla 4 osób dość wygodne, bagażnik pojemny. Deska rozdzielcza z dużą ilością fizycznych przycisków. Podświetlenie klimatyzacji mogło by być w kolorze podświetlenia reszty deski rozdzielczej. Lusterko wsteczne automatyczne jest kiepskie jak dla mnie, ale inni chwalą.
~Andrzej
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wszystko super czytelne i na swoimi miejscu do każdych funkcji i multimediów trzeba się przyzwyczaić, Nigdy nic mi się nie zawiesiło ani nie przestało działać,
~Mateusz
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Niezbyt wielki bagażnik, bo tylko 420 litrów, ale jeżeli ktoś potrzebuje większego to szuka auta w innym segmencie
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Pod tym względem nie mam nic do zarzucenia. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Rozmieszczenie przycisków intuicyjne.
~Jarek
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wszystko pod ręką, a najważniejsze, że są przyciski do nawiewów, a nie jakiś tablet, który zamarza zimą
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tutaj bez żadnych zastrzeżeń wydaje się że wszystko jest w takim miejscu w jakim powinno być
~Tomasz
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wygodne fotele. Nawet dłuższa podróż nie powoduje zmęczenia i bulu pleców.
~Mirosław
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
bez uwag, kieorwca ma fotel dobry, a pasażer to już zalezy od wersji
Kia XCeed Crossover