Oceny Łada 110 110 Sedan

Oceny Łada 110 110 Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Łada 110 110 Sedan

~Jasik13
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
ODKUPILEM TEN SAMOCHOD PO WLASCICIELU STEFANIE KTORY MIAL Z NIM PROBLEMY MOZECIE SIE DOMYSLIC BO JEGO OPINIA WIDNIEJE POWYZEJ I MUSZE SIE Z NIM NIEZGODZIC PONIEWAZ SAMOCHOD JEST BARDZO DOBRY NIEZAWODNY I PRZEDEWSZYSTKIM OSZCZEDNY. JAK KUPOWALEM GO TO MI ZAL BYLO ZE LADA ZOSTALA DOPROWADZONA DO TAKEGO STANU SAMOCHO STRZELAL NIEROWNO PRACOWAL KABLE POURYWANIE NA OBROTY NIE DAL RADY WEJSC SZARPAL SZYBY ZACINALY SIE KONTROLKI POPRZEPALANE ZAROWKI...
3,2
~joko
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
generalnie auto jest spoko, nie można narzekać na auto z 99r za 4tyś. zł. jest duże, z dużym bagażnikiem, przestronne, jedzie się w miarę komfortowo, pali przeciętnie, trochę ma większą awaryjność ale wszystko jest tu do wymiany i to nie za wielkie pieniądze, generalnie polecam wszystkim tym którzy szukają auta bardzotaniego a solidnego. Nie wiem co można za taką kaskę kupić.
3,5
~don.rogallo
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Gdyby łada 110 była staranniej wykończona i lepiej zabezpieczona antykorozyjnie, byłaby naprawdę bardzo dobrym samochodem. A tak Rosjanie zmarnowali naprawdę fajny silnik i zawieszenie w niedopracowanym nadwoziu.
~Leszek
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Mogę każdemu polecić - ma może dziwny wygląd, dziwną markę (Łada wzbudza zwyle uśmiech politowania), ale jest dynamiczny, stosunkowo oszczędny, duży, przestronny - no i nie jest specjalnie drogi. Jedyne zastrzeżenia mam do wnętrza - wygląda jakby miało kilkaset lat - jest niezbyt ładne (ale samochód służy do poruszania się, a nie do podziwiania)
~palaczo@wp.pl
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Jest niezawodny,wygodny.Silnik sterowany sterownikami Bosch MP 7 [nie są doskonałe ] Rosyjskie są lepsze i tańsze. Samochód doskonale sprawuje się w niskich temperaturach.Przy - 30 C odpala rewelacyjnie. Ogrzewanie kabiny też jest doskonale. Pali w granicach 5,2 l/100 km.
2,5
~Nieszczęsny były właściciel Łady 110, Stefan
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Moje komentarze dotyczą samochodu Łada 110 8v, nie było go w opisie, nie jest to opis Łady 112! ------------------------------------------ Gdybym podliczył koszt wszystkich napraw to kupiłbym za te pieniądze drugi taki samochód. To jest śmieć na kółkach. Nigdy bym tego ponownie nei kupił. Do dzisiaj mam koszmarne sny. Cieszę się, że opchnąłem tego grata. Zdecydowanie nie polecam!!!
~kropi
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
łada jest autem dla ludzi wytrwałych i dbających o nią jak coś pominiesz zacznie szwankować
3,1
~mirek
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Byłby to całkiem dobry samochód gdyby nie jego słaba jakość wykonania i słabe materiały (trzeszczące plastiki,wady instalacji elektrycznej)
2,9
~lero51
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
zła współpraca immibilizera z komputerem. pali kiedy chce, a nie kiedy ja potrzebuję, serwis kosztowny i jednocześnie bezradny (Warszawa ul. Sobieskiego), ślady korozji.
3,3
~Paco Zabrze
110 Sedan 1.5 77KM 57kW
Drugi raz bym tego samochodu nie kupił. Ten silnik w tej budzie się po prostu marnuje bo jest naprawdę niezawodny.
Łada 110 110 Sedan