Oceny Łada 2107

Najnowsze oceny Łada 2107

3,7
~Zeus
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Poczciwą kremową ´ładzianką-finką´ jeżdżę od 6 lat i w tym czasie nawinąłem na koła parę kilometrów. Jak na swój wiek (rok prod. 1990) auto trzyma się przyzwoicie, na drodze spisuje sie dobrze, a jesli smagnac ją po gazie to pokazuje ze potrafi żwawo pojechac. To dobry samochód na codzień - moja ´mała´ jeździ na benzynie, spalanie nie jest kosmiczne (średnio około 8 l na setkę), ale w porównaniu z Ładami zasilanymi LPG...
3,5
~hehehe
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochód jest oparty na Fiacie 124 z końca lat 60´. W samochodzie wiele sie zmieniło ale jednak baza cały czas ta sama,dlatego nie można od niego za wiele wymagać. Najmocniejszą stroną jest silnik. Co prawda nie lubi niskich obrotów,ale jak mu na każdym biegu przytrzymamy do 5000-5500 RPM to można przyzwoicie wystrzelić spod świateł. 0-100 ok. 15 sekund. Prędkość maksymalna, hmm, raz prawie zamknąłem budzik, jechałem 175 km/h z lekkiego...
3,8
~oskarek
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
chronologicznie ostatni wpis należy do mnie . 75 tyś prawdziwy przebieg bezwypadkowa bez stłuczki drobne powtarzam drobne ogniska korozji podwozia.ale to łada nie moja bajka trzymać ją jako eksponat ? jeździć ? mam inne dwa . nie wiem ,właściciela pochowałem na wiosnę.
4,1
~oskarek
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochód kupiony w Pewexie w 1986r przez mojego ojca ,wszystkie części i oleje wymienione na czas.Ojciec ma swoje lata i już nie jeździ a ja pomimo że jeżdżę szesnastozaworowcem nie sprzedam jej nikomu ,założę LPG i z 200000 tyś jeszcze nią zrobię :) niech się ze mnie śmieją mam to w nosie.
3,6
~Marcin
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Auto na licencji Fiata 124 z 1966r. Trzeba pamietac wiec ze jest zabytkowe, mimo ze bylo wielokrotnie ulepszane przez Rosjan. Wyglada kultowo - maksymalny kwadrat, i ma ten elegancki przod. Siedzi sie wygodnie, rusza jak rakieta. Szybko sie jednak zuzywa (wszytkie wazne elementy), duzo pali i jest bardzo glosno srodku. Polecam jako autko hobby - do wyjazdow weekendowych na krotkie trasy. Uwaga- auta te sa jeszcze produkowane w Egipcie.
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
łada to bardzo ładny samochód. ma mocne blachy i dobry silnik. wjedzie na dość małe miejsce na parkingu. to wygodne auto z łatwą do naprawy konstrukcją. to ergonomiczny samochód i łatwy do prowadzenia. dla mnie awaryjne jest tylko sprzęgło które jest trudno naprawić. wszystko inne trzyma się bez problemu. oceniam ją na 5 gwiazdek. pewnie łada 2107 produkowana jest do dzisiaj.
~Raziel
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
nie dam 5 bo nie ma samochodu idealnego. Lada jest samochodem bardzo dobrym jak na swoje lata. Jeździ się nią bardzo dobrze i w tym jej wyglądzie jest to coś co przyciąga. Jestem zadowolony, że ją kupiłem pomimo tego, że przez kilka pierwszych dni miałem wątpliwości czy dobrze zrobiłem kupując ją ale po kilku dniach jazdy wiedziałem już, że to był trafny wybór :)
~Wiooreck
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Samochodem jeżdżę razem z tatą, w rodzinie mamy go od 10 lat (samochód skończy 18 w sierpniu). Nie było remontu choć przejechała już ponad 200000 km, nadal jest czym przycisnąć na trasie, a na benzynie ze świateł nie ma szans żaden polonez. Bokami fajnie po zakrętach wywija :)). Nie ma lepszego samochodu od łady...
~Właściciel Łady
2107 Sedan 1.5 72KM 53kW
Bardzo dobry samochód szczególnie dla osób którym nieszkoda tłuc się po dobrych polskich dołach... Wysoki prześwit gwarantuje że w zimie nie zaskoczy nas wysoi śnieg. Jedyną wadą kosmetyczną Łady jest jej wygląd... Ktoś kto próbuje podrywać laski na samochód będzie miał pewien problem ale to będzie jego problem. Samochód ma jeździć a nie wyglądać!
3,2
~Luchu
21072 Sedan 1.3 64KM 47kW
Mniej awaryjna i lepsze zabezpieczenia antykorozyjne, ale za to części tanie i dostępne praktycznie w dowolnym miejscu kuli Ziemskiej, bo dostać coś do Poldka np. w Szwecji jest raczej niemożliwe a "Łajdaczki" jeźdzą wszędzie.