Ocena kierowcy - Łada 2107 2107 Sedan

PaQu, 17 lat temu
Rok produkcji 1989
Łada 2107 2107 Sedan 1.5 72KM 53kW 1982-1990 - Oceń swoje auto
Za caloksztalt 5, najlepsze jest to ze zaden wlasciciel golfa by takiego auta nie kupil
Wysmienity silnik !! Praktycznie niezawodna jednostka, wystarczy tylko pamietac o podstawowej wymianie plynow ew. w pore wymienic łancuch rozdzadu razem z kolami zebatymi i wszystko bedzie ok!( komplet ok 70 zl) przy drobnych przerobkach ukladu wydechowego kosztem 30 PLN + male opoznienie zaplonu mozna uzyskac naprawe rasowe brzmienie !! Kupilem to auto od kobiety, mialo ono wtedy 98 tys przebiegu, przez niecaly rok przejechalem 25 tys km , w tym trasy nad morze oraz drifty na zwirowni i nigdy ale to nigdy mnie nie zawiodla !!! Tylko jeden raz przy mrozie -23 odmowila i nie chciala odpalic (stare przewody wysokiego napiecia) ale na pych oczywiscie poszla
daje tylko 4 z powodu braku biegu 5 :) w miesice nie odczuwalne :) 130 na 4 jest od dotkniecia , w trasie brakuje jednak tej 5 aby swobonie sie toczyc z predkoscia 110 - 120 Przy duzych mrozach i starym oleju w skrzyni zaraz po odpalniu ciezko wchodzi 1szy bieg
Bardzo komfortowe, praktycznie nie zniszczalne. Gdy widze obecne zawieszenia np we Fiacie bravo to strach tym jezdzic :) w ladzie wszystko jest solidnych odelwow badz kutych elementow
Widocznosc bardzo dobra, przenida szyba moglaby byc tylko toche wyzsza( jestem wysoki nie widzie swiatel na skrzyzowaniu jak stoje pierwszy) no i zeby nie byla tak pionowo (areodynamika cegly )
ergonomia jest kiepska ale zalezy kto co lubi :) dla mnie bomba :)
Najszybciej nagrzewajace sie w sordku auto jakie znam :) projektowane na suberysjckie mrozy :) jazda w krotkim rekawku przy -23 to calkiem normalne ( tak jezdzilismy gdy slizgalismy sie 10 H po sniegu na parkingach w lodzi )
z przodu super z tylu kaplica brak miejsca na nogi ale za to kanapa na srezynach z podlokietnikiem, przystosowana do przewozenia radzieckich dygnitazy
Jakies tam jest:) choc ja lubie brzmienie silnika
dobrze wyregulowana ladnie pali :) jesli nie regulujesz to nie ma gorniej granicy :)
Kupilem ja za 850 PLN i co wy na to posiadacze golfow ??
Jak na taka konstrukcje jest bardzo niezawodna :) wystarczy nie miec 2 lewych rak i wlozyc troszke pracy a napewno odwdzieczy sie niezawodnoscia i kultura pracy
Jak do tej pory nie mialem zadnej powaznej usterki a nie oszczedzam jej

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 72KM 53kW [l/100km]

10,3